Karmen Halı’dan Sıradışı Coloseum Serisi

Yenihalilar.com Yepyeni Halıları İnceliyor

2017 Karmen Halı Modelleri ve Fiyatları – Bir halı cenneti olan ülkemizde bir çok halı markası olduğundan gün geçmiyor ki yeni bir model herhangi bir halı mağazasının vitrinlerine çıkmasın. Bizlerde bu yepyeni halı modellerini, farklı halı markaları ve tabi ki ebat ve fiyat bilgileri ile detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Dolayısı ile eğer bir halıya ihtiyacınız var ise yenihalilar.com sayfalarında ki halılara bakmadan alışverişe çıkmamanızı öneririz.

Karmen Halı 2017 Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda hiç bir yerde göremeyeceğiniz son derece farklı renk ve desenlerin yer aldığı bir halı koleksiyonunu masaya yatırıyoruz. Koleksiyonumuz daha önceki sayfalarımızda yine 2017 halı modelleri arasında yer alan İnova ve Saten koleksiyonlarını incelediğimiz Karmen Halı’dan geliyor. Karmen Halı’nın henüz müşterilerinin beğenisine sunduğu adeta dumanı üzerinde tüten koleksiyonlarından biri olan Coloseum serisine göz atıyoruz.

 

Salonlar İçin En Güzel Halılar Coloseumda’da

Karmen Halı Coloseum serine baktığımızda genel olarak mavi tonlarının ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Son zamanlarda trend haline gelen pudra rengi halılar arasında da yer alan bu koleksiyonda klasik motiflerin modern desenler ile harmanlandığı görüyoruz. Koleksiyonda salonlarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz alt resimde gördüğünüz desenlere sahip son derece zarif modeller var. Emin olun bu zarif motifler salon dekorasyonunuza umduğunuzdan yada hayal ettiğinizden daha çok artı değer katacaktır.

Modern Halı Severler İçin Coloseum

Tabi sadece salonlara yönelik mavinin en güzel tonları ile tasarlanmış klasik avangart tarzının hakim olduğu bir koleksiyon değil Coloseum, zira koleksiyonda modern tarzlarda dekore ettikleri oturma odaları için modern halılar arayan okurlarımız için de inanılmaz farklı ve modern halı modelleri yer alıyor Karmen Halı Coloseum koleksiyonunda. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise yine alt resimde beğenilerinize sunduğumuz ve adeta soyut bir yağlı boya tablosunu andıran model olsa gerek 🙂

Halı Dekorasyonunu Yenileyenler Mutlaka Görmeli

Bu nedenle şu sıralar halılarını yenileyen, halı dekorasyonunu gözden geçiren, kış aylarına daha sıcak, daha samimi ve daha zarif halılar ile girmek isteyen okurlarımızın hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde tüm desenlerini bir araya getirdiğimiz Coloseum koleksiyonuna mutlaka göz atmalarını öneririz. Tabi bu galeri içerisinde sadece koleksiyonun motif ve renk alternatiflerini değil, aynı zamanda ebat ve fiyat bilgilerini de bilgilerinize sunduk efendim 🙂 Coloseum serisi desenlerini göz atarken fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

– KARMEN HALI 2017 COLOSEUM SERİSİ DESENLERİ –

Bir önceki yazımız olan Karmen Halı'dan Yepyeni İnova Serisi başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, karmen halı ve karmen halı inova hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı 2017 Modelleri ve Fiyatları (Rustik)

Angora Halı 2017 Modellerinden Rustik 2017 Halı modellerini fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda sezona rakiplerine...

Kapat