Karmen Halı’dan Pırlanta Gibi Bir Koleksiyon

2016 Halı modelleri Karmen Halı yeni Pırlanta serisi en güzel salon halıları yeni sezon karmen halı desenleri…

Kış sezonu yaklaştıkça halı markaları ve halı üreticilerinde gözle görülür şekilde bir hareketlilik yaşanıyor. Yepyeni halılar, yepyeni koleksiyonlar ard arda vitrine çıkmaya devam ederken, bizlerde yenihalilar.com bu yeni halıları sizler için incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Karmen Halı’nın en yeni modellerinden biri olan Pırlanta koleksiyonuna sizler için göz atıyoruz.

28 farklı desenden meydana gelen Pırlanta koleksiyonunun geniş bir yelpazeye sahip olduğunu, dolayısı ile hem modern desenlerin, hem de klasik motiflerin koleksiyonda yer aldığını söyleyebiliriz. Bu durumun ise bütün zevklere hitap ettiği, hem salonları için, hemde diğer alanları için halı arayan herkesin aradığını bu koleksiyonda bulabileceğinide göz ardı edemeyiz.

Onun  içindir ki foto galerimizde tüm desenlerine yer verdiğimiz Karmen Halı Pırlanta koleksiyonunun görsellerine göz atmanızı hararetle öneririz…

KARMEN HALI 2016 MODELLERİ PIRLANTA KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Karmen Halı Eskiz Koleksiyonu 2016 başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, en yeni halı modelleri ve karmen halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Karmen Halı’dan Pırlanta Gibi Bir Koleksiyon Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal’den Yepyeni Perla Köşe Takımı

Yepyeni bir İstikbal köşe takımı ile birlikteyiz değerli yenihalilar.com takipçileri. Aslında bu yılın ortalarında çıkan ancak köşe takımı yeni eklenen...

Kapat