Kale’den Son Moda Banyo Mobilyaları

Banyo dekorasyonunu yeniden elden geçiren, banyolarını yenilemekte olan takipçilerimiz için banyo dekorasyon trendlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu defa banyo seramik seçimini tamamlamış yenihalilar.com takipçileri için en güzel banyo mobilyalarını araştırıyoruz.

En güzel banyo mobilyaları deyince de aklımıza gösterişli desenleri, geleneksel ve modern anlayışı incelikle birleştiren Saraylı serisi ile adeta göz kamaştıran Kale markası geliyor. Kale’nin vitrine çıkan son banyo mobilyalarını, en yeni banyo dolabı tasarımlarını, birbirinden şahane lavabolu banyo dolaplarını sizler için inceliyoruz.

Dolayısı ile foto galerimizde koleksiyon isimleri ile birlikte beğeninize sunduğumuz Kale banyo dolabı modellerine göz atmadan banyo dekorasyonunuza başlamamanızı, banyo dolabınızı seçmemenizi öneririz…

KALE 2016 BANYO DOLABI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İtalya'dan Modern Banyo Dolabı Modelleri başlıklı makalemizde antonio lupi banyo dolabı modelleri, banyo mobilya modelleri 2016 ve en güzel banyo dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İpek Halı Modern Halı Modelleri Alaçatı Koleksiyonu 2016

Bir kaç gündür 2015 yılının en güzel halılarına göz atıyor, 2016 yılına yeni halılar ile girmek isteyen, ancak çeşitli nedenlerden...

Kapat