İstikbal’in yeni halılarını görmelisiniz

2014 İstikbal halı modelleri fiyatları resimleri pop art halı modelleri örneklşeri en güzel pop art halılar modern halı modelleri… Ülkemizin en önemli mobilya üreticilerinden İstikbal, halı sektöründe de en az mobilya sektöründe olduğu kadar iddialı olduğunu zaten ispatladı. Ürün gamına yeni isimlerle, yeni koleksiyonlar eklemek yerine, mevcut  Brillant, Trendy ve Concept Line koleksiyonlarına yepyeni seriler eklemeyi tercih eden marka, 2014 yılının hemen başlarında Brillant koleksiyonunu gerçekten göz alıcı yeni modelleri ile güncelledi.

Hepsi Stress Free özelliğine sahip bu yeni halılarda hem modern klasik desenlere yer veren İstikbal, bir de sürpriz yaparak son dönemde pek bir sevilen İstanbul desenli halı modellerini de Brillant koleksiyonuna eklemiş. Ayrıca Brillant koleksiyonuna yeni eklenen halılar içerisinde yine son dönem akımlarından patchwork desenli halı modellerine rastlamanız mümkün. Dolayısı ile biraz sönük kaldığını düşündüğümüz Brillant koleksiyonu, yeni eklenen bu göz alıcı modellerle, birazdan foto galerimizde de göreceğiniz üzere yıldızını parlatmış.

Brillant koleksiyonunun fiyatlarına gelince, İstanbul ve pop art desenli Brillant halı modelleri 125×180 ebatlarındaki 215,40 TL, 150×230   ebatlarındaki 330,00 TL iken, diğer modeller ebat ve fiyatlarına göre farklılık gösteriyor…

Bir önceki yazımız olan İstikbal Halı 2014 modelleri (Concept Line) başlıklı makalemizde 2014 halı modelleri ve istikbal halı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • istikbal patchwork hali

Etiketler:

İstikbal’in yeni halılarını görmelisiniz Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı 2014 modelleri (Nazenin)

2014 halı modelleri Padişah halı fiyatları resimleri örnekleri yeni halı modelleri markaları en güzel halılar salon halısı modelleri ve fiyatları... ...

Kapat