İstikbal’den Yepyeni Perla Köşe Takımı

Yepyeni bir İstikbal köşe takımı ile birlikteyiz değerli yenihalilar.com takipçileri. Aslında bu yılın ortalarında çıkan ancak köşe takımı yeni eklenen bir İstikbal koleksiyonu ile huzurlarınızdayız. Bu sayfamızda İstikbal Perla köşe takımını her zaman olduğu gibi sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Perla koleksiyonu yukarıdada değindiğimiz gibi eski bir koleksiyon ve bundan bir kaç ay önce bizler aynı koleksiyona ait İstikbal Perla yatak odası takımını sizler ile buluşmuşturmuştuk. Ancak İstikbal bu koleksiyona yakın zaman önce bir de köşe takımı ekledi.

Son zamanların tutulan mobilya ve dekorasyon trendlerinden olan country tarzına sahip Perla köşe takımı 2 farklı versiyon ile satışa sunulurken, takımın bir adet köşe üçlü, 1 adet köşe parçası ve 1 adette köşe ikili versiyonu 3.199,20 TL fiyatla satışa sunulurken, bu takıma bir de berjer eklenince fiyat 3.955,80 Liraya yükseliyor. Perla köşe takımının görselleri ise alt tarafta foto galerimizde yer alıyor…

İSTİKBAL PERLA KÖŞE TAKIMININ GÖRSELLERİNE GÖZ AT !..

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya 2015-2016 Köşe Takımları Edremit başlıklı makalemizde en güzel köşe takımları, kilim mobilya köşe takımı fiyatları ve kilim mobilya köşe takımı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı Adana Satış Noktaları

Merinos Halı nereden alınır, Merinos Halı Adana mağazaları adresleri, Merinos halı Adana bayiileri, Merinos halı satış noktaları Adana... Yeni evleri...

Kapat