İstikbal’den Country Tarzı Yemek Odası

2015 İstikbal yemek odası takımları fiyatları görselleri yeni sezon yemek odası modelleri country tarzı yemek odası modelleri en yeni yemek odası mobilyaları modern yemek odası takımları 2015…

Yeni sezona adeta bir bomba gibi giren İstikbal, yenilediği ürün gamı ile her zevke hitap etmiş arkadaşlar. Modern sevenler, klasikçiler ve hatta kültürümüzde olmayan bir tarz olan Country hastaları için bile İstikbal tasarımları var. Bu durumun en basit örneği ise daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz çiçekli ve berjerli yapısı ile büyüleyen Glory Koltuk Takımı ve yatak odalarında farklı bir atmosfer yaratan Glory Yatak Odasını örnek gösterebiliriz.

İstikbal çok tutulan mobilyalar arasında yerini alan country tarzını genişletmeye kararlı ki Glory koleksiyonuna birde yemek odası ekledi ki görmelisiniz. Çiçek desenleriyle her yemeği daha da güzelleştirmeye aday Glory Yemek Odası Takımı, salonunuzun şıklığına şıklık katarken, büyüyebilen masası ve bir çok fonksiyonel özelliğiyle her davette sizi rahat ettirecek, kullanışlıda bir takım olarak görünüyor… Foto galerimizde sunduğumuz görsellerine hayran kalacağınız ve misafirlerinizide kendine hayran edecek bu takımın fiyatı ise sadece 4.135,20 TL.

İSTİKBAL 2015 YEMEK ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ (GLORY)

Bir önceki yazımız olan Lazzoni Joyce Elizabeth Yemek Odası Koleksiyonu başlıklı makalemizde en şık yemek odası modelleri, farklı yemek odası takımları ve lazzoni yemek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • İstİkbal kantiri tarzi yemek

Etiketler:

İstikbal’den Country Tarzı Yemek Odası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 Festival Halı Modelleri Görselleri (Çamlıca)

Festival halı yeni sezon ürünleri görselleri festival halı 2015 koleksiyonları en yeni halı modelleri yeni sezon salon halıları modern halı...

Kapat