İstikbal Köşe Takımı Modelleri 2016 (Siena)

Geçtiğimiz son bir kaç yılda olduğu gibi önümüzdeki bir kaç yılda köşe takımları en tutulan mobilya modelleri listesinin başında yer alacak anlaşılan, zira mobilya markaları bu gruptaki ürünlerini sürekli güncelliyorlar. Hele de 2016 sezonuna girmişken, piyasaya bir çok yeni model çıkıyor.

O markalardan biride İstikbal ve yeni köşe takımıda Siena oluyor. İlk bakışta kapitone işçiliği ve kollardaki fitil uygulamaları ile dikkat çeken Siena köşe takımında kullanılan renkler ise tabiri caiz ise 10 numara. Sarı ve kahve tonları ile giydirilen takımda temizliği kolaylaştıran yüksek ayak tasarımlarıda beyaz ve ceviz renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Foto galerimizde görsellerini detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz Siena köşe takımının başlangıç fiyatı ise 3.165,60 TL, berjerli modelde bu rakam 3.897,00 Liraya yükseliyor…

İSTİKBAL 2016 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ (SİENA)

Bir önceki yazımız olan Bellona 2015-2016 Köşe Takımları (Aden) başlıklı makalemizde bellona 2015 köşe takımları, bellona köşe takımı aden ve bellona köşe takımı fiyatları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İstikbal Köşe Takımı Modelleri 2016 (Siena) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı 2016 Modelleri Velvet Koleksiyonu

Angora Halı yeni modelleri resimleri 2016 halı desenleri görselleri modern halı markaları angora halı velvet serisi... Yeni sezona hızlı giren...

Kapat