İstikbal Halı 2018 Modellerinden Julia Koleksiyonu

İstikbal Halı Modelleri 2018

Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 İstikbal Halı Yeni Sezon İstikbal Halı Julia İstikbal Halı Fiyatları 2018 Salon Halı Renkleri Desenleri – O kadar çok halı markası ve buna bağlı olarak halı renk ve desenleri var ki bir tüketici olarak bırakın sizleri, bir halı web sitesi editörleri olarak bizlerin bile yeri gelip kafasının karıştığı anlar oluyor. Hele bu kadar markanın 2018 yeni sezon halı modellerini marka marka model model tek tek incelemek ise taktir edersiniz ki zor bir iş.

Yepyeni Halı Modelleri ile İstikbal

Arada kaçırdığımız, unuttuğumuz atladığımız markalar mutlaka vardır. Genel olarak dikkat çeken markaların, çarpıcı koleksiyonların peşine düştüğümüzden bazen ufak tefek hatalar yapabiliyoruz ki bu sayfamızda affınıza sığınarak bu hatalarımızdan birini düzeltiyor ve mobilya sektöründe ki liderliği kadar halı sektöründe de önemli bir yere sahip olan İstikbal’in 2018 halı modellerini mercek altına alıyor, siz değerli yenihalilar.com okurları için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

 

İstikbal Halı Yeni Modelleri 2018

İstikbal hemen her yeni yılda olduğu gibi 2018 yılına da yine muhteşem mobilya tasarımları ile girerek mobilya da tarz belirleyici özelliğini sürdürmeye devam etti. Fakat marka halı konusunda da son derece iddialı, zira 2018 yılının hemen başlarında tüketiciye oldukça geniş alternatifler sunan halı serilerine Flarmoni ve bu sayfamızda inceleyeceğimiz Julia gibi çok şık koleksiyonlar ekledi. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen bu koleksiyonlardan biri olan Julia serisini incelemeye başlayalım.

İstikbal Halı Julia Serisi

2018 İstikbal Halı modellerinden Julia koleksiyonuna şöyle bir baktığınızda koleksiyonun desen ve renkleri ile genel olarak salonlara hitabettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü bu koleksiyonda hem son zamanlarda moda olan modern halı tasarımlardan pastel renkli halı tonlarının, hem de modern ve klasik desenlerin son derece özgün bir kombinasyonu ile karşı karşıyayız. Bu desen ve renkler o kadar güzel ki kombine edilmiş ki salon dekorasyonunuza etkisi bir halıda beklenmeyecek kadar yüksek olacaktır.

Julia Serisinin Muhteşem Özellikleri Var

Koleksiyon sadece şık tasarımı ile göze çarpmıyor elbette. Şıklığı kadar hayatı kolaylaştıran özellikleri ile de dikkat çekiyor Julia serisi. Bu özelliklerin en başında ise kolay temizlenebilir, güveye gibi zararlılara, solmaya dayanıklı olmasının yanında anti-static olması geliyor. Ancak bir özellik var ki onu da hemen alt başlıkta detaylı olarak anlatıyoruz.

İstikbal’den Therapist Halı

İstikbal’in yeni halılarına eklediği Therapist özelliği akşam işten yorgun argın argın dönen insanlara adeta bir dinlenme terapisi yapıyor. Bu özelliğe sahip İstikbal halılarının içeriğinde bulunan ve kesinlikle doğadan gelen minerallerin meydana getirdikleri etkileşimle birlikte halıya dokunduğunuz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Kısacası vücudunuz rahatlıyor ve ferahlıyor…

İstikbal Halı 2018 Fiyatları

Hem şık, hem de piyasada ki rakiplerinden bir çok farklı ve üstün özelliği bulunan Julia serisinin fiyatını mutlaka merak ediyorsunuzdur. O halde gelin bu koleksiyonun fiyatlarına hep birlikte göz atalım. Efendim serinin 200X300 cm ebatında ki en büyük salon halısı üzerinde 1.740,30 TL fiyat etiketi taşırken, 175X250 cm ebatında ki daha küçük salonlar için üretilen modelin fiyatı 1.268,90 TL olarak belirlenmiş.

İstikbal Oturma Odası Halı Fiyatları (Julia)

Salonlarına olduğu kadar, oturma odalarına da önem veren ve bu odaları halı seçimleri ile daha estetik bir hale getirmek isteyenler için ise koleksiyonun 150X230 cm ebatını tavsiye edebiliriz. Bu ebatta bir Julia halı için cebinizden çıkacak para ise 999,00 TL olarak görünüyor.

İstikbal Antre ve Koridor Halıları

Takım halı kullanmak bir çok tüketici için avantaj olarak göründüğünden ve daha dekoratif bir kontrast sağladığından sizlerde evinizin hemen her yer yerinde Julia serisi kullanmak isteyebilirsiniz. Mesela antrelerinizde bu koleksiyonun bir ebatını denemek isteyebilirsiniz. Bu durumda 125X180 cm ebatında bir Julia halı almanız ve bu halı için de 652,60 TL ödemeniz gerekiyor. Koleksiyonun koridorlar için belirlenen yolluk ebatları ve fiyatlarını ise hemen alt paragrafta bulabilirsiniz.

İstikbal Yolluk Modelleri ve Fiyatları 2018 (Julia)

80X150 cm 348,10 TL
80X310 cm 719,30 TL
100X200 cm 580,10 TL
100X300 cm 870,10 TL

İstikbal 2018 Halı Modellerine Göz Atmadan Halı Almayın !..

Efendim sizler için İstikbal yeni sezon halı modellerini görselleri, ebatları ve fiyatları ile elimizden geldiğince detaylı olarak inceledik. Ancak sizlere tavsiyemiz halı alışverişi yapmadan bir de İstikbal’e uğramanız ve bu halıları yerinde görmeniz. Ayrıca yukarıda verdiğimiz fiyatlarda belli bir zaman sonra İstikbal fiyat politikalarına bağlı olarak herhangi bir değişiklik olabileceği için bu adresten koleksiyonun hem güncel fiyatlarına, hem de diğer modellerine göz atmanızı öneririz…

Bir önceki yazımız olan İstikbal En Yeni Halı Modelleri Tüm Detayları ile Yenihalilar.Com'da başlıklı makalemizde flarmoni ve istikbal halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı 2018 Modelleri La Rose Serisi

Pierre Cardin Halı 2018 Yeni Halı Modelleri 2018 Pierre Cardin Halı Fiyatları Pierre Cardin Salon Halı Modelleri 2018 Pierre Cardin Halı...

Kapat