İstikbal En Yeni Salon Koltuk Takımları (Silva)

İstikbal 2015 koltuk takımları fiyatları istikbal yeni sezon salon koltuk takımı modelleri resimleri…

İstikbal’in son sezona koltuk takımları ile damga vurduğunu ve vitrine yeni çıkardığı yeni takımlar ile vurmayada devam ettiğini bildiğiniz için hemen konuya giriyoruz. İstikbal’in en yeni koltuk takımı Silva konuk oluyor bu sayfamıza. Takımın fiyat ve görsellerini salonları için şık bir koltuk takımı arayan takipçilerimiz adına inceliyoruz.

Silva Koltuk Takımında ilk olarak göze, düğme ve kapitone uygulamaları çarpıyor. Ürünün sırt kısmında yer alan makrome uygulamalı sırt minderleri ile de hem konfor ve hem de şık bir görünüm sağlanmış.

Bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşan Silva Koltuk Takımı 6.313,20 TL fiyatla satışa sunulurken, foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz takımın 2 adet 3’lü koltuk ve iki adet de berjerden oluşan delüks modeli ise üzerinde 6.597,60 TL fiyat etiketi taşıyor…

İSTİKBAL SİLVA KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona Salon Takımları Fiyatları 2015 (Elantra) başlıklı makalemizde bellona 2015 salon takımları, bellona elantra koltuk takımı ve bellona koltuk takımı fiyatları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İmparator Halı Modelleri 2015 (Leylak)

2015 Halı Modelleri desenleri yeni halılar İmparator Halı yeni sezon koleksiyonları görselleri modern halı modelleri 2015... Yeni halı sezonunun gözde...

Kapat