İstikbal 2015 Köşe Takımları Fiyatları (Dream)

İstikbal şüphesiz ülkemizin en büyük mobilya markaları arasında yer alıyor. Bu büyüklüğün ardına sığınıp, bazı rakipleri gibi el ense yapmak yerine sezonun çoğunluğunu vitrine yeni ürünler çıkarak geçiyor. Ürün tasarımlarında ince eleyip sık dokumasına rağmen kısa aralıklar ile yeni yeni ürünleri vitrininde görebiliyoruz. Tıpkı şimdi inceleyeceğimiz Dream Köşe Takımını Gördüğümüz gibi.

Dream Köşe takımı trend bir uygulama olan; ürün kollarında yer alan fitil, düğme ve çektirme uygulamaları ile oldukça modern bir tarza sahip. İkili ve üçlü ünitelerinde kullanılan Zero Wall mekanizması ile kolayca yatak ve sandık olabiliyor. Ayrıca Dream Köşe takımı, köşe takımları için önemli bir kriter olan “Ters Köşe” olabilme özelliğinede sahip.

Ürünün fiyatını merak ettiniz sanırım, efendim Dream Köşe takımının başlangıç fiyatı indirimli olarak 2.180,40 TL, tercihlerinize göre bu fiyat 2.674,80 TL‘sına kadar yükselebiliyor.

İSTİKBAL 2015 KÖŞE TAKIMLARI GÖRSELLERİ (DREAM)

Bir önceki yazımız olan Bellona 2015 Köşe Takımı Modelleri Fiyatları (Alesta) başlıklı makalemizde bellona köşe takımı, berjerli köşe takımı ve yataklı köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • istikbal köşe takımları 2015

Etiketler:

İstikbal 2015 Köşe Takımları Fiyatları (Dream) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 Arabalı Çocuk Odası Takımları (Newjoy)

Ülkemizin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası üreticilerinden Çilek'in başlattığı araba karyolalı çocuk odası furyası son bir kaç yıla...

Kapat