İstikbal 2014 halı modelleri ve fiyatları (Melodi)

2014 halı modelleri İstikbal halı fiyatları resimleri yeni modelleri yeni halılar en güzel halı modelleri modern halı çeşitleri…

Ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal, bu sektörde yakaldığı başarıyı halı sektörünede taşımak adına koleksiyonlarını genişletmeye ve güncellemeye ederken yenihalılar.com’daki İstikbal halı maceramız yepyeni bir koleksiyon olan Melodi ile devam ediyor arkadaşlar. Bu sayfamızda Melodi koleksiyonunu sizler için görselleri ve fiyat bilgileri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

İstikbal’in yeni halılarından olan Melodi serisi sadece 3 farklı desenden meydana gelirken, bu durum koleksiyon ve İstikbal için bir handikap oluşturuyor. Ancak daha önceki yazılarımızda da belirtiğimiz gibi İstikbal genelde halı ürün gamına yeni koleksiyonlar eklemek yerine mevcut koleksiyonlarına yeni desenler ekleyerek bu ürün gamını güncelleme yoluna gidiyor. Tahminimce ilerleyen zamanlarda bu koleksiyon sadece 3 desen ile kalmayacaktır.  Melodi koleksiyonun bir diğer özelliği ise İstikbal’in diğer tüm halılarında olduğu gibi, vücuttaki elektriği alan Stress Free özelliğine sahip olması. Melodi koleksiyonunun fiyatlarına göz atacak olursak, 200×300 ebatlarındaki en büyük salon halısının fiyatı şu an itibarı ile 765,60 TL olarak görünürken, 150×230 ebatlarındaki Melodi halı sadece 440,40 TL .

YENİ SEZON İSTİKBAL HALI MODELLERİ FOTO GALERİ

 

Bir önceki yazımız olan İstikbal Genç odası halıları 2014 başlıklı makalemizde bebek odası halıları, çocuk odası halı modelleri ve genç odası halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • istikbal halı modelleri ve fiyatları
  • 2014 halı modelleri ve fiyatları
  • deco halı modelleri ve fiyatları
  • istikbal hali fiyatlari 2014

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Deco’dan modern ve şık bir koleksiyon (Starlight)

En güzel halı modelleri Deco Halı çeşitleri fiyatları resimleri modern halılar 2014 halı modelleri...

Kapat