İskandinav Tarzı Mutfak Dekorasyonları 2015

Mutfak dekorasyon örnekleri resimleri modern mutfak dekorasyonu beyaz mutak dekorasyonu iskandinav mutfak dolapları…

Alabildiğine beyaz, sonsuzluk gibi, herhangi bir şâşâdan çok uzak, ilk etapta işlevsellik düşünülmüş, görsel şıklık hep ikinci planda, aralara krom serpiştirilmiş ama bu olaya güzellik katmak adına değil, kesinlikle kullanım için… Neden bahsettiğimi başlıktanda anlamışsınızdır sanırım.

Yılın neredeyse yarısını karanlıkta geçiren, bu nedenle bu kadar beyazın zorunlu olarak kullanıldığı, Viking ülkesinden gelen mutfak dekorasyonlarından bahsediyorum. Dolayısı ile gösterişten, abartıdan hoşlananların pek hoşuna gitmeyecek mutfaklardan bahsediyorum.

Eğer basit ve şık mutfaklardan hoşlanıyorsanız foto galerimizde örneklerini sunduğumuz İskandinav mutfak tasarımlarına mutlaka göz atamanızı öneririm…

İSKANDİNAV MUTFAK DEKORASYON ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kelebek Mobilya 2015 Hazır Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde 2015 hazır mutfak modelleri, country hazır mutfak ve kelebek mobilya hazır mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sanat Salon Halısı Modelleri 2015 (Asude)

Sanat Halı 2015 modelleri görselleri yeni sezon sanat halı salon halısı örnekleri klasik salon halısı desenleri motifleri... Sıradışı desenlerini özlediğimiz...

Kapat