İpek Halı’dan Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2016

İpek Halı 2016 yılına bir çok yeni koleksiyon ile merhaba dedi. Ancak bu koleksiyonlardan en çok dikkat çekeni kuşkusuz yenihalilar.com’un bu sayfasında beğeninize sunacağımız Manyas koleksiyonu oldu, zira İpek Halı bu serisinde bilindik halı tasarımlarının yanında oval ve daire şeklinde halı modellerinede yer verdi.

İpek Halı, Manyas koleksiyonunda 11 adet dikdörtgen şekilli halı varken, koleksiyonu 3 adet yuvarlak, 3 adette oval halı ile renklendirmeyi denedi ve bize kalırsa oldukçada başarılı oldu. Bilindiği üzere piyasada bu tarz halılara nadiren rastlanıyor. Bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar oval ve daire halı üreticisi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu halılar nerelerde kullanılacak diye soran takipçilerimizde yok değil hani. Bizler bu tarz halıları genelde geniş antrelerde ve salon oturma gruplarının ortasında kullanılmasını öneriyoruz. Şimdi foto galerimizde bu ürünlere bir göz atın, ardından gözlerinizi kapatıp bu güzel halıları salon veya varsa geniş antrelerinizde hayal edin 🙂

İPEK HALI MANYAS KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İpek Halı Modern Halı Modelleri Alaçatı Koleksiyonu 2016 başlıklı makalemizde ipek halı alaçatı, ipek halı modelleri 2016 ve modern halı desenleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yatak Odası Dekorasyonunda NİŞ Güzelliği !..

Yatak odalarımız hemen hepimizin en özel alanlarıdır. Sadece uyumak için yol aldığımız bu alanlar her ne kadar bu işlev için...

Kapat