İpek Halı Yazlık Modelleri Lavida Koleksiyonu 2016

Havalar hiç beklenmeyen zamanda hiç beklenmeyen şekilde ısındı, güney illerinde hava sıcaklıkları 25 derecelere ulaşmış. Üstelik “kapıdan baktırıp, kazma kürek yaktıran” mart ayında 🙂 Aldığımız duyumlar erken gelen bu sıcakların, çok sıcak ve kurak bir yazın gelişinin habercisi olduğu yönünde. Anlayacağınız bu yaz pişeceğiz arkadaşlar.

Güney şehirlerinde, nisan gibi yıkanıp kaldırılan halılar, taaa kış başlarında, ekim-kasım ayları gibi yeniden serilirdi. Ülkemizin diğer kesimlerinde ise -İç Anadolu, Karadeniz, Marmara gibi- aradaki bu fark daha kısalır, hatta yerler yine öyle çıplak, örtüsüz bırakılmaz incede olsa kilimler ile örtülürdü.

Örtülürdü dedik, zira şimdilerde halı teknolojileri çok ilerledi. Hanımlara büyük bir rahatlık ve konfor sunan 4 Mevsim halı modelleri var, sadece yaz ayları için tasarlanmış yazlık halılar var ki şimdi bu tarz halılardan meydana gelen bir koleksiyona göz atıyoruz. Huzurlarınıza İpek Halı’nın 2016 koleksiyonları arasında yer alan yazlık halı modellerinden Lavida serisini getiriyoruz. Foto galerimizde bu güzel koleksiyonun birbirinden güzel görsellerine göz atabilirsiniz, tabii yazın zeminlerinizde şık halılar görmek istiyorsanız…

İPEK HALI YAZLIK MODELLERİ LAVIDA KOLEKSİYONU DESENLERİ

 

Bir önceki yazımız olan İpek Halı'dan Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde antre için halı, ipek halı manyas ve ipek halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mutfak Dekorasyonunda Şaşırtıcı Renk Uygulamaları

Alışmışız ya ! mutfak duvarlarının mutfak dolaplarından kaynaklı olarak metrekare açısından çok az olmasına, bu mutfak dolaplarından geri kalan mutfak...

Kapat