İpek Halı Modern Halı Modelleri Alaçatı Koleksiyonu 2016

Bir kaç gündür 2015 yılının en güzel halılarına göz atıyor, 2016 yılına yeni halılar ile girmek isteyen, ancak çeşitli nedenlerden dolayı bunu bir türlü başaramayan yenihalılar.com takipçileri için geçtiğimiz yılın etkileyici halı desenlerini mark marka model model beğeninize sunuyorduk.

Şimdilik bu almanak olayını bir köşeye bırakıyor ve 2016 yılının en güzel koleksiyonlarını inceliyoruz. Efendim markamız İpek Halı, İpek Halı’nın farklı ve modern desenleri ile dikkat çeken Alaçatı koleksiyonunu bu sayfamızda beğeninize sunuyoruz.

Modern halı desenlerinden hoşlanan takipçilerimizin çok hoşlanacağını düşündüğümüz bu güzel halıların, İpek Alaçatı koleksiyonunun birbirinden farklı ve şık desenlerini hemen alt taraftaki foto galerimizde bulabilirsiniz…

İPEK HALI ALAÇATI KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İpek Halı 2016 Modelleri İskilip Koleksiyonu başlıklı makalemizde en güzel halı desenleri, ipek halı desenleri ve ipek halı iskilip koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • yazlik halilar com

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona 2016 Yatak Odası Kampanyaları ve Fiyatları

Deyim yerinde ise dile gelerek "artık beni bırak" diye yalvaran yatak odası takımından ebediyen kurtularak 2016 yılında yepyeni mobilyaları yatak...

Kapat