İmparator’dan şık bir Beste

İmparator halı modelleri resimleri fiyatları en güzel halı modelleri salon halısı çeşitleri modern halı markaları modelleri…

Adını belkide ilk defa duyduğunuz halı markalarından İmparator Halı hakikaten çok şık ve özgün desenleri, motifleri koleksiyonlarında bir araya getiriyor ve bizlerde bu güzel koleksiyonları sizlere sunmaya ve hayranlıkla incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda İmparator Halı‘nın Nisan ve Tual koleksiyonlarını incelemiş ve oldukça beşenmiştik. Bu koleksiyonları görmeyenler varsa göz atmalarını tavsiye ederim. Bu sayfamızda ise salonlarında fark yaratmak isteyen yenihalılar.com takipçileri için bir başka İmparator Halı koleksiyonu olan Beste serisini inceliyoruz.

Beste Koleksiyonu zarif desenleri ile dikkat çeken, gerçekten farklı ve şık bir koleksiyon. Yukarıda da bahsettiğim gibi salonlar için çok güzel bir seçim olacaktır. Özellikle danteli andıran motifleri harika olarak nitelendirilebilir.

Beste koleksiyonunun fiyatlarını soracak olursanız, 200X290 ebatlarındaki 5.80 m² Beste büyük salon halısı 635 TL fiyatla satışa sunulurken, 125X200 ebatlarındaki 2,04 m² oturma odası halısının fiyatı ise 274 TL olarak görünüyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 halı modelleri (İmparator Tual) başlıklı makalemizde 2014 halı modelleri, imparator halı ve yeni halı markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İmparator’dan şık bir Beste Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Hem Kokulu, hem klasik halılar (Flora)

Flora halı modelleri veranda koleksiyonu fiyatları resimleri 2014 salon halısı modelleri en güzel salon halıları klasik salon halısı modelleri... Arkadaşlar...

Kapat