İmparator Halı 2015 Diva Koleksiyonu

İmparator Halı 2015 modelleri görselleri yeni sezon salon halıları desenleri imparator halı kataloğu 2015 resimleri…

Yeni Sezon, modern desenlere sahip halı markaları ve modellerini merak eden, salonları, oturma odaları için bu tür halılar aramakta olan yenihalilar.com takipçileri var ise tam yerindeler, zira bu sayfamızda İmparator Halı 2015 modeleri arasınad yer alan ve çok şık bir koleksiyon olan Diva koleksiyonunu inceliyoruz.

Diva koleksiyonu modern desenlerin yanınada, son dönemlerde pek bir sevilen çiçekli halı modellerininde ağırlıkla yer aldığı bir koleksiyon. Çiçekleri desenleri öyle güzel ki hafif country kokan bu halıları, country tarzı dekore ettiğiniz mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pastel renkleri ile bir çok değişik motifin bir araya getirildiği Diva koleksiyonunu foto galerimizde inceleyebilir, birbirinden güzel desenlerine göz atabilirsiniz…

İMPARATOR HALI DİVA KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İmparator Halı Modelleri 2015 (Leylak) başlıklı makalemizde 2015 halı modelleri, imparator halı 2015 modelleri ve imparator halı yeni modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İmparator Halı 2015 Diva Koleksiyonu Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Emre dedi ki:

    sektöre verdiğiniz katkıdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

    1. admin dedi ki:

      Doğru şeyler yapıyorsak ne mutlu bizlere, desteklerinizden dolayı asıl biz teşekkür ederiz…

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Karmen Halı’dan Çok Özel Hünkar Serisi

2015 Salon halısı modelleri desenleri Karmen Halı 2015 fiyatları modelleri görselleri karmen halı kataloğu... Karmen Halı yepyeni modelleri ile göz...

Kapat