Ikea Yeni Sezon Masa Sandalye Takımları 2016

Mutfak masası, yemek odası masa sandalye modelleri için bu defa yolumuz Ikea’ya düşüyor. Sizler için Ikea 2016 kataloğundan seçtiğimiz en güzel yemek odası masaları, farklı mutfak masası tasarımlarına göz atıyoruz.

Ikea son zamanlarda “enginar patlıcan izmir köfte, hayat güzel Ikea ile” şeklinde bir şarkıyla başlayan reklamları ile dikkat çekiyor. İşte o reklamda bir masa tasarımı var ki bu güzel masaya hasta olmayan yok her halde. Özellikle hanımların büyük bir çoğunluğunun bayıldığını söyleyebiliriz.

Dolayısı ile bizlerde boş durmadık ve Ikea’nın yeni ürünlerinden masa sandalye takımlarını inceledik. O kadar şahane katlanır masa tasarımları, masa sandalye setleri varki görmelisiniz. Foto galerimizde sizler için bir aray getirdik…

IKEA 2016 MASA SANDALYE TAKIMLARI FOTO GALERİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Modern İtalyan Hazır Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde hazır mutfak modelleri 2016, italyan mutfak dolabı modelleri ve italyan mutfak modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Tuğla Duvar Dekorasyon Uygulama Örnekleri 2016

Ev dekorasyonunda yeni trendleri incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda duvarlarınız için farklı bir uygulamaya göz atacağız, tuğla duvar dekorasyonu...

Kapat