Göz Kamaştıran Koltuk Takımları !.. (Rapsodi)

2015 Koltuk Takımı modelleri Rapsodi koltuk takımı modelleri görselleri fiyatları en yeni koltuk takımı modelleri trend koltuk takımları renkleri çeşitleri… 

Yeni evi aldık alalı salonumuz boşta, mâlumunuz hanım eski eve dair hiç bir mobilyayı bu eve getirmek istemedi. Anlayacağınız dımdızlak oturuyoruz evde. Özellikle salonumun hâli içler acısı 🙂 Acilen bir koltuk takımı almalıyım. Bu konuda sizlerden de yardım istedim ama çok şükür bir mesaj alamadım 🙂 5000 TL altı koltuk takımı bulmak neredeyse imkansız. Bulduklarımızıda beğenmek neredeyse imkansız. Derken Rapsodi aklımıza geldi, iyikide geldi. Çünkü markanın 5000 TL altında ucuz koltuk takımları var. Hatta 5000 TL civarında koltuk takımı bile yok diyebiliriz.

Hemen Rapsodi koltuk takımı modellerine göz attık. Hemde canlı olarak görmek için mağazasını ziyaret ettik. Süper koltuk takımları sudan ucuz. Hanımda beğendi bende beğendim. Ancak bayrama yetiştiremeyeceklerini göz yaşları içerisinde öğrendik. Fiyatlarını sizlerde merak ediyor sunuzdur eminim. Arkadaşlar son çıkan koltuk takımı ve muhtemelen bu takımı satın alacağım Vogue 2.800 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik çiçekli ve berjerli. En pahalı koltuk takımı ise 3.500 TL civarında astronomik olmayan bir fiyatla satışa sunuluyor. Rapsodi koltuk takımı görsellerini foto galerimizde beğeninize sunuyorum, bir göz atın bakalım 5.000, 6.000, hatta 7.000 TL fiyatla satışa sunulan koltuk takımlarından ne farkı var….

YENİ SEZON KOLTUK TAKIMLARI FİYATLARI GÖRSELLERİ (RAPSODİ)

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Şahane Bir Koltuk Takımı Daha !.. başlıklı makalemizde berjerli koltuk takımı modelleri, çiçekli koltuk takımları ve yeni sezon bellona koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • rapsodi hürrem koltuk takımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mutfak Masa Sandalye Modelleri Fiyatları (Mondi)

Mondi mutfak masa sandalye modelleri fiyatları görselleri modern mutfak masaları yeni sezon mutfak masası modelleri mutfak masa sandalye takımları 2015... 

Kapat