Genç Odası İçin En Güzel Asma Tavan Tasarımları

Genç odası dekorasyonunda hepimiz ilk olarak genç odası mobilyalarını dikkate alıyoruz sanırım. Genç odası takımları, genç odası çalışma masaları, gardropları, şifoniyerleri, komodinleri gibi. Ancak atladığımıznokta odanın çıplak halinde yapabileceğimiz işler. Mesela duvar kağıtları, mesela saten alçı uygulamaları ve tabii ki çocuklarımıza yakışır şık tavan dekorasyonları.

Şık bir tavan dekorasyonunu elde etmenin yolu ise doğal olarak asma tavanlardan geçiyor. Fakat genç odası asma tavan tasarımı öyle çok kolay ve herkesin yapabileceği bir iş değil. Normal bir asma tavancının mantığı salon veya oturma odası asma tavanına yakın bir alçıpan uygulamasından geçer. Bizim buna ihtiyacımız yok, daha yaratıcı, daha değişik fikirler bulmalıyız.

Bu konuda bizlerde sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mesela bu sayfamızda sizler için hazırladığımız ve çok değişik tasarımlarının yer aldığı bir foto galeriyi beğeninize sunuyoruz. Burada göreceğiniz genç odası asma tavan tasarımlarını hiç bir yerde bulamayacağınız gibi, genç odası dekorasyonunda sizlere ışık tutacaktır…

Genç Odası İçin Yaratıcı Asma Tavan Tasarımlarına Göz Atın !..

 

Bir önceki yazımız olan Kum Beji Duvarlara Uyumlu Halı Renkleri ve Desenleri başlıklı makalemizde duvar rengi halı uyumu, halı ve duvar rengi kombinleri ve kum beji duvar rengine uygun halılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • en güzel genç oda tasarımları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Festival Halı’dan Yepyeni Mersin Koleksiyonu

Kısacık bir kışın ardından yaz yaklaştıkça halı renklerinde de bir canlılık gözlenmeye başlandı. Sarılar başta olmak üzere, eflatunlar, kırmızılar, uçuk...

Kapat