Geçtiğimiz Yılın En Güzel Halı Desenleri

Geçtiğimiz 2015 yılında yenihalılar.com olarak yine halı tercihinizi belirlemeye çalıştık. Tüm halı üreticilerinin, tüm halı markalarının en yeni koleksiyonlarını sizlere elimizden geldiğince ulaştırıp beğenilerinize sunduk. Umarız başarılı olmuş, halı seçiminize katkıda bulunabilmişizdir.

Henüz halı seçimini yapamamış veya maddi olanaklar nedeni ile halı alamamış takipçilerimiz için ise bu sayfamızda artık bir yenihalılar.com geleneği haline gelen almanak yayınlama olayına giriyor ve geçtiğimiz yılın en güzel halılarını bu sayfamızda beğenilerinize sunuyoruz.

Bir çoğunuzun seçimimizi neden geçtiğimizin yılın halılardan yana kullandığımızı, neden yeni halı modellerini seçmediğimizi sorgulayacağını tahmin ettik, bunun sebebi, 2015 halılarının bir çoğunun sezon sonu kampanyalarına dahil olmasıdır. 2016 model bir halı almaktansa 2015 yılına ait güzel bir halıyı uygun fiyatla alarak, hem evinizi hem bütçenizi güzelleştirebilirsiniz. Dolayısı ile foto galerimizde 2015 ‘in en güzel halı desenlerini marka marka model model beğeninize sunuyoruz. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada gördüğünüz halıların bir çoğu şu sıralar kampanya dahilinde, elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var, zira zaman kaybederseniz bu ürünleri stoklarda bulamayabilirsiniz…

GEÇTİĞİMİZ YILIN EN GÜZEL HALI DESENLERİNE GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Özgecan İçin Ekranlar Simsiyah !.. başlıklı makalemizde #özgecanicin, filli boya ve özgecan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Geçtiğimiz Yılın En Güzel Halı Desenleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Alman Hazır Mutfak Modelleri 2016 (Nolte)

1980'li Yıllardan itibaren ülkemizde belki de ekonomik rahatlamaların, Avrupa'ya açılımların sayesinde estetik ve ergonomi öne çıktı. Olması gerektiği gibi buzdolabı,...

Kapat