Geçtiğimiz Yıl Göz Kamaştıran Atlas Halı Desenleri

En güzel halıların bir araya geldiği 2015 almanağımız devam ediyor arkadaşlar. Mekanlarınız için en güzel halıları bulmak için araştırmayı sürdürüyoruz. Bir kaç gün önce yeniyıl kutlamalarının hemen ardından 🙂 genel anlamda geçtiğimiz yılın öne çıkan halı desenlerine şöyle bir göz atmıştık. O yazımızı okumayanlar var ise hemen tüm markaların bir araya getirildiği en dikkat çekici halı modellerini görmelerini tavsiye ederiz.

Gelelim şimdi masamıza yatıracağımız Atlas Halı’nın en can alıcı tasarımlarına, desenlerine… Efendim yıllar önce ayrıldığı oyna bir kaç sen önce tekrar giren ve girdiğinide hemen belli eden Atlas Halı, 2015 yılında da yine sektörün moda belirleyicilerinden oldu.

Okadar şahane ve şaşırtıcı desenlere imza attı ki tasarımcılar sayfalarımızda sıklıkla ve övgü ile yer aldı. Hayal gücü sınırlarını zorlayan her bir desene ise Camgüzeli, Güldeste, Hercai gibi hakikaten çok şirin isimler koydular. Şimdi onları bir kez daha tebrik edelim ve sizler için seçtiğimiz en güzel halı desenleri ile sizleri foto galerimizde başbaşa bırakalım…

EN GÜZEL ATLAS HALI MODELLERİ FOTO GALERİ

Bir önceki yazımız olan Atlas Halı En Yeni Modelleri 2016 Sır Serisi başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, 2016 salon halı modelleri ve atlas halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 Yılının En Güzel Pierre Cardin Halı Modelleri

Geçtiğimiz 2015 yılının en güzel halı desenlerini marka marka model model incelmeye başlıyoruz arkadaşlar. Böylelikle 2016 yılına yepyeni halılar ile...

Kapat