Fransız Duvar Kağıdı Modelleri 2016 (Wallquest)

İthal duvar markalarının 2015-2016 koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Güney Kore, İtalyan, Amerikan, hatta Belçika duvar kağıtlarının ardından sırayı Fransız duvar kağıdı modelleri alıyor. Fransa’nın en ünlü duvar kağıdı markalarından Wallquest yeni koleksiyonu ile konuk olujyor yenihalilar.com sayfalarına.

Fransız’lar dekorasyon, daha doğrusu lüks dekorasyondaki ustalıkları ile ünlüdürler. Abartılı, şâşalı işleri pek severler. Yazımızın “Fransız duvar kağıdı” başlığı sizlerde 14.Lui dönemin Fransa’sını çağrıştırabilir,altın kaplamalar, varaklar falan. Ancak Wallquest duvar kağıdı yeni kataloğunda sadece bu tarz motifler yok, aksine çok güzel modern desenler mevcut.

Foto galerimizde bu şık desenleri inceleyebilir, duvar kağıdı dekorasyonunuz için şahane ürünler bulabilir, bu şık duvar kağıtları için yorumlarınızı en alt taraftaki yorum bölümümüzden yorumlayabilirsiniz…

2015-2016 İTHAL FRANSIZ DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ (WALLQUEST)

Bir önceki yazımız olan Belçika İthal Duvar Kağıtları 2016 City Life başlıklı makalemizde city life ithal duvar kağıdı modelleri, en güzel ithal duvar kağıtları ve en iyi ithal duvar kağıdı markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Saray Halı Adana Satış Noktaları

Saray halı adana mağazaları Saray Halı nereden alınır Saray halı adana bayileri Saray halı koçtaş Saray halı satış adresleri… Halı...

Kapat