Festival Halı’dan Yepyeni Mersin Koleksiyonu

Kısacık bir kışın ardından yaz yaklaştıkça halı renklerinde de bir canlılık gözlenmeye başlandı. Sarılar başta olmak üzere, eflatunlar, kırmızılar, uçuk pembeler, maviler, yeşiller olabildiğince tatlı tonları ile halılara nakşediliyor şu sıralar. Bu yaz çok renkli geçecek anlayacağınız.

Yaz halıları ile ünlü Festival Halı’yı hatırlarsınız, hatırlarsınız diyoruz zira marka epeydir koleksiyonlarını güncellemiyordu. Neredeyse markanın adını unutmuştuk ki geçtiğimiz yıllarda tadı damaklarımızda kalan yaz koleksiyonları ile dikkat çeken Festival Halı cıvıl cıvıl bir koleksiyonu vitrinlerine çıkardı. Güney illerimizden denizi ve sıcak havası ile meşur Mersin’in adının verildiği bu koleksiyonu yenihalılar.com olarak sizler için inceledik.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok renkli ve modern desenlerin ağırlıkta Festival Halı Mersin olduğu koleksiyonunda, salonlarda kullanabileceğiniz bir kaç motife de yer verilmiş. %100 Akrilik iplikten 6m Hav yüksekliğinde, en yüksek kalite standartlarında üretilen Mersin koleksiyonu  modern dekorasyon tarzlarına hayran olan takipçilerimiz için ideal bir seçim olarak görünüyor. Foto galerimizde birbirinden güzel görsellerini inceleyebileceğiniz Mersin koleksiyonunun fiyatları ise henüz duyrulmamış.

FESTİVAL HALI 2016 MODELLERİ MERSİN KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Festival Halı Neva Koleksiyonunu Yeniledi başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, en yeni halı modelleri 2016 ve festival en yeni halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kilim Mobilya’nın Yeni Koltuk Takımı Manyas

Kilim Mobilya güzel ülkemizin güzel beldelerinin isimleri ile koleksiyonlarına yeni ürünlerini eklerken bizlerde yenihalilar.com olarak bu yepyeni ürünleri sizler için...

Kapat