Festival Halı “LIKE” Serisini Çok Beğeneceksiniz !..

Festival Halı 2018

Festival Halı 2018 Modelleri ve Fiyatları Festival Halı Like Koleksiyonu Modern Halı Desenleri Trend Halı Modelleri 2018 – Piyasada ki en güzel ve tabi ki 2018 model halılara göz atıyoruz değerli yenihalilar.com okurları. Bu sayfamızda diğer yılların aksine, 2018 yılına son derece sansasyonel ve iddialı bir giriş yapan Festival Halı’nın en yeni modelleri arasında yer alan Like koleksiyonunu masaya yatırıyoruz.

2018 Festival Halı Modelleri Çok Farklı

Festival Halı’nın daha önce Mood koleksiyonuna göz atmış ve özellikle modern- avangart tarzlarda dekore salonlar için şahane bir alternatif olan bu koleksiyona bayılmıştık hatırlarsanız. O inceleme yazımızda sizlere de bir söz vermiştik, Festival Halı’nın diğer modellerini de detaylı olarak inceleyeceğimize dair. Şimdi sözümüzü tutuyoruz ve markanın bir başka dikkat çekici serisi olan Like koleksiyonunu fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemeye alıyoruz.

Festival Halı Like Koleksiyonu 2018

Like koleksiyonu için özellikle modern desenler ve farklı renklerden hoşlananlar için sanki özel olarak tasarlanmış bir koleksiyon olduğunu söyleyebiliriz. Koleksiyonda modern soyut desenlerin yanında, bahar tutkunları çiçekli halılar da var, doğallıktan hoşlananlar için alt görsel deki tarzlarda taş desenli halı modelleri de var. Dolayısı ile modern tarzların bir çok farklı dalından hoşlananlara hitabediyor koleksiyon.

Trend Halı Renkleri

Desenler hakikaten modern tarzlarda dekore edilen mekanlar için adeta biçilmiş kaftan niteliğinde. Ancak renklere ayrı parantez açmak gerekiyor zira Like serisinde alışageldik renklerin biraz dışına çıkılarak muhteşem renk kombinasyonları elde edilmiş. Genel olarak sarı, pudra ve bej renklerinin hakimiyeti altında olan Like serisi bahar renkleri ile harmanlanmış.

Festival Halı 2018 Fiyatları (Like)

Koleksiyon hakkında görsel olarak bu kadar bilgi elbette ki yeterli değildir, ancak her zaman önerdiğimiz gibi bu halıları bir de yerinde görmek, bu halılara dokunmak gerektiğinden gerisini sizlere ve göz zevkinize bırakıp hemen koleksiyonun fiyatlarını incelemeye başlıyoruz.

 

Festival Halı Salon Halısı Fiyatları 2018

Efendim modern tarzlarda dekore edilmiş bir salonunuz varsa ve bu salon için Like serisinden bir halı beğendiyseniz, koleksiyonun 200X290 cm ve 5,8 M² ebatında ki en büyük salon halısı için 916,00 TL ödemeniz gerekiyor. Bu rakam markanın bir çok rakibinin salon halısı fiyatlarına göre oldukça makul ve mantıklı görünüyor.

Festival Oturma Odası Halı Fiyatları 2018

Salonda klasik tarzlardan vazgeçemiyorsanız, ancak modernist egolarınızı da oturma odanızda tatmin etmek adına modern bir oturma odası dekorasyonu hazırlıyorsanız ve halı tercihinizi de yine Like serisinden yaptıysanız koleksiyonun 160X230 cm ve 3,68 M² ebatında ki oturma odası halısı için cebinizden çıkacak para ise 581,00 TL olarak görünüyor.

Festival Antre ve Koridorlar İçin Halı Fiyatları 2018

Tamamen takım halılar istiyorsanız yada en azından antre ve koridorlarınızda modern halılar görmek istiyorsanız ve yine seçiminizi Festival Halı’nın Like serisi üzerinden yaptıysanız koleksiyonun 120X180 cm ve 2,16 M² ebatında ki antre halısı için 341,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Yolluk Modelleri ve Fiyatları 2018 (Festival Like)

Koridorlarınızı modernize edecek tasarımlara sahip Like koleksiyonu yolluk ebatları ve fiyatları ise şu şekilde arkadaşlar;

80X150 cm = 189,00 TL
80X300 cm = 379,00 TL
100X200 cm = 316,00 TL
100X300 cm = 474,00 TL

Festival Halı Mağazalarına Uğrayın !..

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu halılar görsel açıdan farklılık gösterebilir, dolayısı ile bu halıları yerinde görmek, dokunmak hissetmek daha iyi olacaktır. Ayrıca yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Festival Halı Satış Noktalarına uğramanızı öneririz. Size en yakın Festival Halı mağazalarını ise buradan bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Modern Halı Modelleri Festival Halı Mood Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2018 halı modelleri, festival halı ve mood hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı 2018 Modelleri ve Fiyatları (Vitaly)

Merinos Halı 2018 Merinos Halı Modelleri ve Fiyatları Merinos Halı Vitaly 2018 Halı Modelleri Salon Halı Desenleri ve Renkleri - Yeni...

Kapat