Festival halı ‘dan Neva serisi

Festival halı modelleri resimleri çeşitleri örnekleri desenleri…

Zeminlerimizi süsleyen halılar dekorasyon zevkimizi de yansıtırlar aynı zamanda. Dolayısı ile binbir emekle dekorasyonunu tamamladığınız  mekanınıza seçeceğiniz halınıza çok dikkat etmelisiniz ki, tarzınızı komik duruma düşürmeyesiniz… Popülist bir tasarım sunduysanız mekanınıza, antika halılar kullanmayın, ağır olur veya klasik tarzda dizayn ettiğiniz mekanınızda modern halılar sırıtır.

Mekanlarınıza halı seçme konusunda yardım etmek adına yenihalilar.com olarak bir çok halı firmasının bir çok koleksiyonuna göz attık ve atmaya da devam ediyoruz. Festival Halı’nın hemen hemen her zevke hitap eden Neva koleksiyonu da sanırım mekanınız için seçeceğiniz halıya karar vermenizde önemli bir avantaj sağlayacaktır.

 

FESTİVAL HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (NEVA)

Bir önceki yazımız olan Festival halı Çeşmihan serisi başlıklı makalemizde festival halı modelleri, klasik halı modelleri ve klasik salon halısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dinarsu halı modelleri Almera serisi

Dinarsu halı modelleri çeşitleri resimleri desenleri... Muhteşem tasarımlara sahip halı modellerini ayaklarımızın altına sunan, ülkemizin köklü firmalarından DİNARSU‘nun birbirinden güzel,...

Kapat