Evim Şahane Halıları (Reform Avva)

Evim şahane halı modelleri sponsorları en güzel halı modelleri Reform halı modelleri resimleri fiyatları en dekoratif halı modelleri…

Bildiğiniz üzere Kanal D‘nin sevilen programı Evim Şahane‘nin halı sponsoru Reform Halı, yâni buradaki dahi mimar Selim Yuhay dekore ettiği evlerde halı seçimini bu markadan yana kullanıyor. Bu olayın sponsor mecburiyetinden olduğunu düşünenler mutlaka vardır, ancak ben bu sınır tanımayan mimarın böyle bir mecburiyete evet diyeceğini hiç sanmıyorum arkadaşlar. Selim Yuhay‘ın Reform Halı‘da mutlaka bir ışık, bir farklılık gördüğünü tahmin ediyorum. Bana kalırsada Reform Halı tam da Selim Yuhay‘ın dişine göre hakikaten çok farklı tasarımlara imza atıyor.

Gelelim konumaza arkadaşlar, bu sayfamızda Evim Şahane hayranları için Evim  Şahane sponsoru Reform Halı‘nın şık koleksiyonlarından biri olan Avva serisine göz atıyoruz.

Avva koleksiyonu oldukça farklı bir seri, zira birazdan foto galerimizde de göreceğiniz üzere, koleksiyon klasik motifler ile modern desenlerin harmanlanması ile elde edilmiş, enteresan bir seri olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Reform Halı modelleri İnnovia serisi başlıklı makalemizde 2014 halı modelleri, evim şahane halı modelleri ve evim şahane halı sponsorları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Evim Şahane Halıları (Reform Avva) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos kabartma halı modelleri 2014 (Ramses)

2014 halı modelleri  Merinos halı modelleri fiyatları resimleri resimleri en güzel salon halıları kabartma halı fiyatları  çeşitleri oyma halılar... Yeni...

Kapat