En Güzel Çamaşır ve Ütü Odası Dekorasyonları

Ev dekorasyon önerileri Çamaşır odası dekorasyonları görselleri ütü odası dizaynı dekorasyonu ev dekorasyon fikirleri…

Evlerde bir çamaşır ve ütü odası olması herhalde her hanımın hayalidir 🙂 Ancak maalesef yeni modern binalarda bile hanımlara ait böyle özel çalışma alanları mevcut değil, tabii aşırı lüks ve metrekare açısından büyük, özel tasarım evlerden bahsetmiyorum. Orta halli, en fazla 150 metrekare modern evler konumuz.

Dolayısı ile insanlar, daha doğrusu böyle çalışma alanlarına ihtiyacı olan hanımlar kendi ütü ve çamaşır odalarını kendileri tasarlıyor ve evlerindeki uygun alanlara entegre ediyorlar. Bu aslında öyle çok zor, ahım şahımda bir iş değil hani, sadece çamaşır ve kurutma makinanızı sığdırabileceğiniz, ütü masanızı duvara monte edebileceğiniz, boş bir alana ihtiyacınız var. Bu, kullanılmayan boş bir oda veya oda haline getirebileceğiniz bir alan olabilir. Sonrası foto galerimizde de göreceğiniz örneklerdeki gibi çorap söküğü hesabı gelir….

ÜTÜ ve ÇAMAŞIR ODASI DEKORASYON  FİKİRLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Yatak Odaları İçin Aydınlatma Fikirleri başlıklı makalemizde yatak odası abajur, yatak odası avize ve yatak odası aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Çocuk Odası Halıları 2015 (Fantazi)

2015 kız çocuk odası halı modelleri yeni sezon erkek çocuk odası halıları en yeni çocuk odası halı mıodelleri farklı çocuk...

Kapat