Empera Halı’dan Yepyeni Lavinia Koleksiyonu

Empera Halı yeni tanıştığımız markalardan biri. Markayı merak edenler için ki bizlerde çok merak ediyoruz, koleksiyonlarını birbir incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Empera Halı Galeria koleksiyonuna göz atmış, fiyatları ve özellikleri ile birlikte incelediğimiz koleksiyonu oldukça beğenmiştik. Bu sayfamızda ise markanın bir başka koleksiyonunu masaya yatırıyoruz. Bu defa Empera Halı’nın Lavinia koleksiyonu konuk oluyor sayfalarımıza, sonbahar yaprakları ve kır çiçeklerinden ilham alınan koleksiyonu fiyatları, desenleri ve özellikleri ile birlikte inceliyoruz.

Doğal tonlardaki renkleri birleştiren koleksiyon, metrekarede 1,5 milyon uç sıklığı ile dokunurken, %100 akrilik iplikten imal edilmiş. Pamuk tabanı ile doğal ve yumuşak bir yapıya sahip Lavinia serisi mürdüm, krem ve pembe gibi şık renk tonlarına sahip.

Lavinia koleksiyonunun fiyatlarına gelecek olursak, foto galerimizde desenlerine göz atabileceğiniz koleksiyonunun 200X290 ebatlarındaki 5,8 metrekare salon halısının fiyatı 1.084,60 TL olarak görünüyor. 160X230 ebatındaki, 3,68 metrekare Lavinia halı ise üzerinde 688,16 TL fiyat etiketi taşıyor. Daha küçük ebatlarda halı arayanlar ise 130X190 ebatındaki, 2,47 metrekare Lavinia Halıya 461,89 TL ödemeleri gerekiyor.

EMPERA HALI 2016 MODELLERİ LAVINIA KOLEKSİYONU DESENLERİ 

Bir önceki yazımız olan Empera Halı 2016 Modelleri ve Fiyatları (Galeria Serisi) başlıklı makalemizde empera halı, empera halı fiyatları ve empera halı galeria hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • empera lavinia

Etiketler:

Empera Halı’dan Yepyeni Lavinia Koleksiyonu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mondi’den Pembe Köşe Takımı New Minas 2016

2016  yılında Bellona, İstikbal ve Mondi markaları arasında bir çekişme yaşanıyor. Şüphesiz en hızlıları Bellona. Marka özellikle yatak odası takımlarında...

Kapat