Ekstrem Halı Desenleri ile Kaşmir Halı Mercan Koleksiyonu

Kaşmir Halı 2018 Modelleri Mercan

Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları, 2018 Halı Modelleri, Modern Halı Desenleri – Yenihalilar.com olanlar bu defa modern halı desenlerinden hoşlananlar için oldukça sıradışı bir koleksiyonu inceliyor. Dekorasyonunuzu yeniliyorsanız ve evlerinizi iddialı modern mekanlar haline getirmek istiyorsanız, en azından sonradan pişman olmamak adına bu halılara mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kaşmir Halı Mercan Koleksiyonunu İnceliyoruz

Daha önceki sayfalarımızda 2018 kreasyonundan Premium koleksiyonun Gala serisini detaylı olarak incelediğimiz Kaşmir Halı’dan geliyor bu defa modern ötesi halılarımız. Bu sayfamızı Kaşmir Halı 2018 kaliteleri arasında yer alan Mercan koleksiyonuna  ayırıyor, sizler için bu koleksiyonu fiyatları, desenleri, ebat ve özellikleri ile birlikte her zaman olduğu gibi detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Kaşmir Halı 2018 Yılına Damgasını Vuracak

Kaşmir Halı ardarda vitrine çıkardığı yeni modelleri ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı, zira ülkemizin en önemli halı markaları arasında yer alan Kaşmir, yeni koleksiyonunda hem modern severlere, hem klasikçilere hitabeden desenlere yer verirken, bu iki tarzın karışımı olan avangart tarzları tüm koleksiyonlarına dahil etmiş. Dolayısı ile halı almaya karar verdiğinizde Kaşmir Halı’ya mutlaka uğramanızı öneririz.

Modern Desenleri ile Mercan Koleksiyonu

Gelelim bu sayfamızın baş aktörü Kaşmir Halı Mercan serisine… Koleksiyonda birbirinden farklı 13 desene rastlıyoruz. Ancak bu desenler öyle bildiğiniz veya her yerde görebileceğiniz tarzda desenler değil, son derece değişik, başlıkta da belirttiğimiz gibi ekstrem desenler. Bu desenlerin genel anlamda modern soyut desenler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat koleksiyon tamamen modern desenlerden meydana gelmiyor, zira özellikle lüks tarzlarda dekore edilen salonlar için avangart motiflere sahip muhteşem kalitelerde var.

Toz Tutmayan Halılar

Kaşmir Halı Mercan koleksiyonunun biraz da özelliklerine değinecek olursak, bu halıların yün tuşeli ve el halısı dokusunda üretildiğini görüyoruz. Ayrıca bu koleksiyonda özel Kaşmir Halı teknolojileri olan “Temiz Nefes” ve “Tozum Yok” özelliklerine de rastlıyoruz.  Her iki özellikle de halınızın toz tutmasını engellerken Mercan koleksiyonunda bu özelliklerin dışında Kaymaz Halı özelliği de mevcut.

Kaşmir Halı’dan Mercan Koleksiyonu

Herhalde bu kadar bilgi yeter, bir çok yenihalilar.com takipçisi şu an bu güzel halı desenlerini görmek ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak istiyor muhtemelen. O halde bizlerde sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizleri Kaşmir Halı Mercan koleksiyonu desenleri ile baş başa bırakalım. Tabi burada kuru kuruya sadece halı desenleri görmeyeceksiniz. Görseller eşliğinde Mercan koleksiyonunun ebat, fiyat ve taksit bilgilerini de bir arada bulabileceksiniz…

KAŞMİR HALI 2018 MODELLERİNDEN MERCAN SERİSİ FİYATLARI DESENLERİ

Foto galeri içerisinde Mercan koleksiyonu desenleri eşliğinde verilen fiyatlar zaman içerisinde Kaşmir Halı kampanya ve indirimleri ile yeni sezon ve sezon sonu politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden en güncel Kaşmir Halı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Kaşmir Halı 2017 Premium Serisinden Gala Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2017, halı modelleri ve kaşmir halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı 2017 Modellerinden Efsun Koleksiyonu

Yeni Halıları İnceliyoruz Merinos Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 - En yeni halıları sizler için incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar, zira her...

Kapat