Efsane Halı’dan çok modern Resital serisi

Modern halı modelleri pop art halı fiyatları resimleri efsane halı modelleri ve fiyatları yeni halı modelleri modern salon halısı çeşitleri – Modern dekorasyon akımları ile birlikte hayatımıza giren Pop Art halı modelleri pek tutulunca tüm halı üreticileri de pastadan pay almak adına koleksiyonlarına bu tip halıları eklediler.  “Halının Yeni Efsanesi” gibi oldukça iddialı bir slogan ile oyuna giren Efsane Halı ‘da bu akıma kapılan üreticilerden oldu.

Dünyanın en güzel şehri olan İstanbul ‘un, aşkın başkenti Paris ‘in, Big Ben saat kulesi ile ünlü Londra ‘nın ve kargacık burgacık dünya dillerinde Merhaba kelimesinin yazıldığı Pop Art desenli halılar hayatımıza sol şeritten önlenemez bir hızla girince, bizlerde alışıla gelmiş klasik desenli halılarımızın pabucunu dama atınca, hemen hemen tüm halı üreticileri koleksiyonlarında bu tür halılara yer vermeye başladılar.

EFSANE POP ART HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (RESİTAL)

 

Bir önceki yazımız olan Yepyeni Pop Art halı modelleri (Efsane Halı) başlıklı makalemizde efsane halı fiyatları ve efsane halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Belleza Halı 2013 modelleri (Alofi)

Belleza Halı modelleri yeni halı markaları yeni sezon halı modelleri farklı halı çeşitleri 2013 halı modelleri... 2013 yılı içerisinde tanıştığımız...

Kapat