Efsane Halı ‘dan rengarenk Çardak serisi

Efsane halı modelleri fiyatları resimleri renkli halı modelleri yeni halı markaları modern halılar 2013…

Efsane Halı markasını bir çoğumuz son dönemde yayınlanan TV reklamları ile tanıdık ancak, marka üretim faaliyetlerine 1970 yılında 2 adet kilim dokuma tezgâhı ile başlayan Erdemoğlu ailesine ait. Yani sektöre yeni giren bir marka değil, neredeyse yarım asırlık bir geçmişe sahip ve yine Gaziantep kökenli bir firma. Zaten bu durumu yılların deneyimi ile piyasaya sundukları birbirinden güzel tasarımlarındanda anlayabiliyorusunuz. Efsane Halı ürün gamında hakikaten şahane koleksiyonlar var ve bu koleksiyonlar sürekli güncellenmekte, yeni seriler eklenmekte. İşte o serilerden biride uçuk renkleri ve modern desenleri ile göze çarpan Çardak serisi.

Özellikle modern dekorasyon tarzı ile dekore edilen yaşam alanları veya oturma odaları için biçilmiş kaftan olduğunu düşündüğümüz Çardak koleksiyonunu siz değerli yenihalilar.com takipçileri için inceledik…

 

 

EFSANE HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (ÇARDAK)

Bir önceki yazımız olan Efsane Halı'dan çok modern Resital serisi başlıklı makalemizde efsane halı ve pop art halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • rengarenk halılar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Atlas Nano Halı modelleri (Petunya)

Nano halı modelleri atlas halı 2013 modelleri yeni sezon halı modelleri atlas halı fiyatları resimleri...

Kapat