Efsane Halı 2016 Modelleri Otantik Koleksiyonu

Halı markalarının 2016 modellerini sizler için sindire sindire, yavaş yavaş incelemeye devam ederken bu sayfamıza Efsane Halı’yı konuk ediyoruz. Efsane Halı 2016 modelleri arasında yer alan Otantik koleksiyonunu masaya yatırıyor, Otantik koleksiyonunun desenlerini beğeninize sunuyoruz.

2016 Yılına hızlı giren halı markalarından biri de Efsane Halı oldu. Gaziantep kökenli halı markası yakın bir zamanda Şahende ve Muhteşem koleksiyonları ile sayfalarımıza konuk olmuştu. Özellikle Şahende koleksiyonu son zamanların trend dekorasyon akımı country tarzı desenli modelleri ile dikkat çekerken, Muhteşem koleksiyonuda dantel desenleri ie göz kamaştırıyord. Eğer bu koleksiyonlarıda görmediyseniz göz atmanızı öneririz.

Gelelim Otantik koleksiyonuna… Hem avangard klasik motiflerin, hem de modern desenlerin bir araya geldiği koleksiyonun görsellerini foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

EFSANE HALI 2016 MODELLERİ GÖRSELLERİ (OTANTİK SERİSİ)

Bir önceki yazımız olan Efsane Halı'dan Muhteşem Bir Koleksiyon başlıklı makalemizde 2016 salon halısı modelleri, efsane halı modelleri 2016 ve efsane halı muhteşem hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Efsane Halı 2016 Modelleri Otantik Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emre dedi ki:

    Efsane halı en uygun fiyatla http://www.11pazar.com da satılıyor.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dinarsu Halı Modelleri 2016 Divina Koleksiyonu

En yeni halı modelleri, 2016 halı desenleri halı siteniz yenihalılar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ederken, bu defa konuğumuz Dinarsu Halı...

Kapat