Doğtaş Yeni Sezon Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yeni yıla yepyeni ve şık bir köşe takımı ile girmek isteyen yenihalilar.com takipçileri için 2016 köşe koltuk takımı modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda köşe takımı ürün gamına 2 yeni koleksiyon ekleyen Doğtaş’ın Matera ve Siento adını verdiği bu iki yeni takımı masaya yatırıyoruz.

Çift kişilik yatak olabilen mekanizması ve uzanma koltuğunun altında yer alan sandığıyla fazla eşyaları saklama olanağıda sunan Matera köşe takımı şık bir takım olmasının yanında fonksiyonel ve kullanışlı bir köşe takımı olarakta dikkat çekiyor. Siento köşe takımı ise tasarımı, doğal dokulu kumaşları, ahşabındaki eskitme ceviz dokusu, yumuşak hatları ve modülerliği ile adeta göz kamaştırıyor.

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz bu takımlardan Matera 1.995,00 TL fiyatla satışa sunulurken, Siento köşe takımı ise üzerinde 4.100,00 TL fiyat etiketi taşıyor…

DOĞTAŞ 2016 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya'dan Yepyeni Milas Köşe Takımı başlıklı makalemizde 2016 köşe takımları, en yeni köşe takımları ve kilim mobilya köşe takımı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dinarsu Halı En Yeni Modelleri Desenleri (Classica)

Havalar soğudukça insanların halı ihtiyaçlarını karşılamak adına halı marka ve üreticileri 2016 Halı modellerini birer birer vitrine çıkarmaya devam ederken...

Kapat