Doğtaş köşe takımları (Lucca)

Yeni köşe takımı modelleri Doğtaş köşe takımları fiyatları görselleri resimleri en güzel köşe takımları puflu köşe koltuk modelleri beyaz köşe takımları…

Konforlu ve tabii ki kaliteli, şık mobilyaları ile dikkat çeken Doğtaş birbirinden güzel köşe takımları ile sayfalarımıza konuk olmaya devam ediyor arkadaşlar. Bu sayfamızda daha önce Mistral ve Spectrum gibi göz dolduran köşe koltuk takımlarına göz attığımız Doğtaş‘ın “konfor vaat eden tasarımlar” sloganı ile müşterilerinin beğenisine sunduğu Lucca köşe takımını fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Dolgun, yumuşak, çağdaş ve pofidik görünüşüyle konfora davet eden bir tasarım olan Lucca köşe takımı, köknar ağacından yapılan iskeleti ve ahşap ayak yapısı sayesinde kalitesinin detaylarını açığa vuruyor. Köşe takımıyla bütünleşen berjer ise özgün tasarım anlayışının bir kanıtı gibi duruyor.

Şimdi Foto galerimizde Lucca köşe takımının görsellerine göz atın, beğenirseniz elinizi çabuk tutun zira şu sıralar bu takım 3.441 TL  yerine indirimli olarak 2.905 TL fiyatla satışa sunuluyor…

DOĞTAŞ KÖŞE TAKIMI GÖRSELLERİ (LUCCA)

Bir önceki yazımız olan Çok Güzel Köşe Takımları Fiyatları (Lazzoni) başlıklı makalemizde en güzel köşe takımları, köşe takımı fiyatları ve lazzoni köşe koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çok Güzel Köşe Takımları Fiyatları (Lazzoni)

İtalyan mobilya modelleri Lazzoni köşe takımları fiyatları görselleri

Kapat