Doğtaş 2015 Köşe Takımları Fiyatları

Doğtaş yeni sezon köşe takımları görselleri fiyatları 2015 köşe koltuk takımları en yeni köşe takımı modelleri modern köşe takımları… 

Epey bir zamandır sessizliğini yaptığı çarpıcı indirimlerle absorbe etmeye çalışan Doğtaş, yeni sezona girdiğimiz şu günlerde  köşe takımı ürün gamına eklediği iki yeni köşe takımı ile bu sessizliği bozdu. Carlino ve Legato olarak adlandırılan bu köşe takımları bir Doğtaş Trend Collection tasarımlarına sahiplerken modern görünümleri ile adeta göz kamaştırıyorlar.

Görsellerini foto galerimizde beğeninize sunduğumuz Doğtaş’ın yeni köşe takımlarında fiyatlar ise şu şekilde ; 3 modül ve konsepti tamamlayan şık bir puftan oluşan Legato köşe takımı 6.937 TL yerine 5.335 TL, 3’lü, 2’li ve köşe modülden oluşan Carlino köşe takımı ise 5.502 TL  yerine indirimli olarak 4.490 TL fiyatla satışa sunuluyor.

DOĞTAŞ YENİ SEZON KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bu Berjerlere BAYILACAKSINIZ !.. başlıklı makalemizde en güzel çiçekli berjer modelleri, en yeni berjer koltuklar ve modern berjer koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • doğtaş köşe takımları

Etiketler:

Doğtaş 2015 Köşe Takımları Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bu Berjerlere BAYILACAKSINIZ !..

2015 Berjer koltuk modelleri İstikbal berjer modelleri Bellona berjer çeşitleri Mondi Berjer koltuk örnekleri yeni sezon berjer koltuk modelleri görselleri...

Kapat