Dinarsu Halı’dan Salonlarınıza Didem Serisi

Yepyeni Halılar Yenihalilar.com’da

Dinarsu Halı 2018 Halı Modelleri ve Fiyatları Yeni Sezon Salon Halıları En Güzel Halı Desenleri Country Halı Çeşitleri –  Yeni yıla bir kaç ay kala en yeni halı modellerini detayları ile birlikte incelemeye devam ediyor, halılarını yenilemek düşüncesinde olan, evlilik hazırlığı yapan veya yeni aldığı evine yeni halılarla girmek isteyen okurlarımız için markaların yeni sezon halılarını desenleri, fiyatları, ebatları ve özellikleri ile beğenilerinize sunuyoruz.

Dinarsu Halı Modelleri 2018

Yeni halı incelemelerimiz de bu defa ki markamız Dinarsu… Yılların eskitemediği halı üreticilerimizden biri olan Dinarsu’nun vitrine yeni çıkardığı halılarını inceliyoruz. Markanın masaya yatıracağımız koleksiyonu ise Didem. Sizler için Dinarsu Halı’nın Didem koleksiyonunu özellikleri, desenleri ve fiyatları ile birlikte incelemeye alıyoruz. Dolayısı ile özellikle salonlarınız için farklı ve şık halılar aramak da iseniz burada ki halılara mutlaka göz atmanızı öneririz.

Dinarsu Halı Didem Koleksiyonu

2018 Dinarsu Halı modelleri arasında vitrine çıkan Didem koleksiyonu 5 farklı desen ve renk kalitesi ile satışa sunuluyor. Evet sizlerinde fark ettiği gibi alternatif sayısı oldukça az ancak yeni yıl içerisinde bu koleksiyona yeni desen ve renk alternatiflerinin ekleneceğini tahmin ediyoruz. Gelelim bu renk ve desenlere… efendim koleksiyonda bir country havası var. Son zamanlarda özellikle hanımların çok benimsediği bu kır tarzına oldukça uygun desen ve renkler kullanılmış koleksiyonda. Bu tarzda dekore ettiğiniz salonların güzelliğine güzellik katacak tarzda desen ve renkler mevcut.

Modern Halı Desenleri de Var

Koleksiyon içerisinde modern tarzlardan hoşlananlar da düşünülerek üst resimde gördüğünüz gibi soyut modern motiflerde entegre edilmiş. İçerisinde mürdüm, kırık beyaz ve kahve gibi trend renk tonları olan bu kalite, modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için son derece ideal bir tercih olacaktır.

Dinarsu Halı 2018 Fiyatları (Didem)

Didem koleksiyonunun fiyat ve ebat bilgilerine gelecek olursak, koleksiyonda en büyük salon halısının 200X290 cm ebatında olduğunu görüyoruz. Bu ebatta ki bir Didem halı için 752,00 TL ödemeniz gerekiyor. Daha küçük bir salon için 170X250 cm ebatına sahip bir Didem serisi de alabilirsiniz. Bu ebattaki bir halıya ödeyeceğiniz rakam ise 551,00 TL. Oturma odası için halı arayan okurlarımız ise 125X200 cm ebatında ki bir Dinarsu Halı Didem serisini 325 TL fiyatla satın alabilirler.

Dinarsu Halı Yolluk Fiyatları 2018 (Didem)

Koleksiyonda yolluk alternatifleri de var tabi ki. Bu alternatiflerden ilki 80X300 cm ebatında ve üzerinde 311,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 80X150 cm ebatında ki Didem yolluğun fiyatı ise 155 TL. olarak görünüyor. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Dinarsu Halı indirim ve kampanyaları ile sezon sonu ve yeni sezon politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile en güncel Dinarsu Halı fiyatlarına BURADAN da göz atmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Modern Halı Modellerinden Dinarsu Halı Marmaris Serisi başlıklı makalemizde dinarsu ve marmaris hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Belleza Halı 2018 Modellerinden Neşve Koleksiyonu

Yeni Halı Modelleri 2018 2018 Halı Modelleri ve Fiyatları Belleza Halı Yeni Sezon En Yeni Salon Halıları 2018 - Yenihalilar.com...

Kapat