Dinarsu Halı Modelleri 2016 Divina Koleksiyonu

En yeni halı modelleri, 2016 halı desenleri halı siteniz yenihalılar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ederken, bu defa konuğumuz Dinarsu Halı oluyor. Dinarsu Halı 2016 halı modelleri arasında yer alan Divina koleksiyonu sizler için inceliyoruz.

Hatırlarsanız bir kaç gün önce Dinarsu Halı’nın yine 2016 modelleri arasında yer alan bir başka koleksiyonu Clasicca’yı incelemiş ve sizlerden de olumlu tepkiler almıştık. Şık bir koleksiyondu, görmeyenle var ise Dinarsu Halı Clasicca koleksiyonuna da göz atmalarını öneririz.

Gelelim Dinarsu Halı Divina koleksiyonuna, Efendim foto galerimizde desenlerine göz atabileceğiniz Divina serisi, genel anlamda avangard motifleri ve klasik ile harmanlanan modern desenleri ile salonlar için şık bir seçim niteliğine sahip olduğunu söyleyebiliriz…

DİNARSU HALI 2016 MODELLERİ DİVİNA KOLEKSİYONU DESENLERİ

 

 

Bir önceki yazımız olan Dinarsu Halı En Yeni Modelleri Desenleri (Classica) başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, dinarsu halı classica koleksiyonu ve dinarsu halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Dinarsu Halı Modelleri 2016 Divina Koleksiyonu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal En Yeni Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

2016 Genç odası takımları ve fiyatlarını sizler için yenihalılar.com sayfalarına taşımaya devam ediyoruz. Bu sayfamıza ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal'in...

Kapat