Dinarsu Halı En Yeni Modelleri Desenleri (Classica)

Havalar soğudukça insanların halı ihtiyaçlarını karşılamak adına halı marka ve üreticileri 2016 Halı modellerini birer birer vitrine çıkarmaya devam ederken bizlerde bu yepyeni halı desenlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Dinarsu Halı 2016 modelleri arasında yerini alan Clasicca koleksiyonunu sizler için inceliyoruz.

Dinarsu yeni halı desenlerini vitrine çıkarmak konusunda en aktif markalar arasında yer alırken son olarak incelediğimiz Sierra, Arianna ve Marsilya koleksiyonlarının ardından Clasicca koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Oldukça farklı desen ve renklerden meydana gelen Clasicca koleksiyonunda son zamanların halı trendlerinden çiçekli motifler ve country desenlerde yer alıyor.

Salonlarınız ve oturma odalarınız dekorsayon tarzınıza uygun bir halı aramaktaysanız, bir çok desenin sergilendiği Clasicca koleksiyonunun görsellerini foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

DİNARSU HALI 2016 MODELLERİ CLASSİCA KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Dinarsu Halı 2016 Modelleri Sierra Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, dinarsu halı modelleri 2016 ve dinarsu halı sierra hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Dinarsu Halı En Yeni Modelleri Desenleri (Classica) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İthal Fransız Ugepa Duvar Kağıdı Modelleri 2016

İthal duvar kağıtları yenihalılar.com sayfalarında en yeni desenleri ile yer almaya devam ediyor. Sizler için Alman, İtalyan, İngiliz Fransız ve...

Kapat