Dilek Halı 2017 Modelleri ile Göz Kamaştırıyor !..

2017 Halı modellerini marka marka, model model, desen desen ve renk renk incelemeye devam ediyoruz yenihalilar.com sayfalarında ve bu defa konuğumuz Dilek halı. Sizler için Dilek Halı yeni modellerini masaya yatırıyoruz ve bu sayfamızda markanın henüz vitrine çıkan İstinye koleksiyonu ile huzurlarınızdayız. Bu nedenle eğer şu sıralar salonlarınız için güzel bir halı satın almak niyetinde iseniz burada beğenilerinize sunacağımız halı modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ancak daha öncesinde sizleri Dilek Halı hakkında biraz bilgilendirmek isteriz. Efendim Dilek Halı bir çok halı üreticimizin de olduğu gibi ülkemizin halı cenneti olan Gaziantep kökenli bir marka. 1981 Yılında temelleri atılan Dilek Halı tek mekikli tezgahlar ile üretime başlamış. Zaman içerisinde dokuma sistemini tamamen yenileyen Dilek Halı, şu an en son teknoloji ile halı üretimine devam eden Dünya standartlarında bir marka haline gelmiş. Şu anda dünyanın 35 ülkesine ihracat yapan Dilek Halı yıllık 3.000.000 m² halı üretim kapasitesine sahip.

Son günlerde TV ekranlarında reklamları ile sıkça karşımıza çıkan Dilek Halı 2017 kaliteleri ile de en az reklamları kadar dikkat çekiyor. Yeni sezona yepyeni koleksiyonlar ile giren markanın bu yeni serileri arasında bazı modeller var ki halı alışverişine çıkmadan önce mutlaka görülmesi gereken halıları arasında yerini alıyor.

İstinye koleksiyonu da bu dikkat çeken halıların bir araya getirildiği güzel Dilek Halı kalitelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son derece lüks desenlere sahip koleksiyon için seçilen renkler ise salonlarınızı birer saray odasına çevirmeye aday. Üstelik koleksiyonda sadece bilindik dikdörtgen halı modelleri yok, İstinye koleksiyonunda yuvarlak ve oval halı modellerine de rastlıyoruz.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde koleksiyonun birbirinden güzel halılarını sizler için bir araya getirdik. Bu galeri içerisinde salonlarınıza özel çok güzel halılara, Dilek halı yuvarlak ve oval halı modellerine göz atabilir, hayalinizde ki desen ve renkleri burada bulabilirsiniz…

DİLEK HALI İSTİNYE KOLEKSİYONU DESENLERİ RENKLERİ MODELLERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı 2017 Modellerinden Sansasyonel “Everest” Koleksiyonu

Angora Halı 2017 modellerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar.  Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde markanın yeni sezon için vitrine çıkarılan koleksiyonlarından Premium ve...

Kapat