Deco Salon halısı modelleri (Tabriz)

Deco Halı modelleri fiyatları resimleri salon halısı çeşitleri klasik avangard salon halıları en güzel salon halıları… 

Daha önce Milano, Buhara ve Shaggy Mode koleksiyonlarına göz attığımız Deco Halı sayfalarımıza konuk olmaya devam ediyor. Oldukça farklı ve özgün tasarımlara imza atan Deco Halı‘nın bu defa bir başka şık koleksiyonu olan Tabriz serisini sizler için birbirinden güzel görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Deco Halı‘nın klasik salon halısı ürün grubunda yer alan Tabriz koleksiyonu bilindik klasik motiflerden meydana gelirken, farklı renk tonları ile dikkat çekiyor. Tabriz koleksiyonu her ne kadar daha önceki makalelerimde belirttiğim gibi, zamanında çok moda olduğundan ve her yerde görmekten sıkıldığım için pek hazetmediğim klasik halılardan olsa, klasik tarzlarda mobilyalar seçilerek dekore edilen salonlar ve bu tarzı sevenler için ideal bir seçim olarak görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Deco'dan klasik ve asil bir seri (Buhara) başlıklı makalemizde 2014 halı modelleri, deco halı ve salon halısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Kaşmir Halı modelleri

En güzel halılar kaşmir halı modelleri resimleri fiyatları çok güzel salon halıları modern halı modelleri kaşmir pop art halı modelleri...

Kapat