Dantel Desenli Halı Modellerinden Sanat Halı Günce

Sanat Halı 2016-2017 modelleri birer birer vitrine çıkarken halı siteniz yenihalilar.com ‘da bu yepyeni halı desenlerini incelemeye ve sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda 4 koleksiyon ile 2017 sezonunu karşılayan Sanat Halı’nın bu koleksiyonlarından biri olan Günce koleksiyonunu masaya yatırıyor, sizler için bu koleksiyonu detaylı olarak inceleyerek, birbirinden güzel desenlerini beğenilerinize sunuyoruz.

Artık bir kült haline gelen koleksiyonları, tüm ihtişamıyla yeni desenleri ve renklerini evinize taşıyan Sanat Halı, yeni sezonda da oldukça iddialı. Yukarıda bahsettiğimiz 4 koleksiyon içerisinde yine dantel işlemelerden üç boyutlu tasarımlara, ışıltılı koleksiyonlardan klasik kolajlara kadar bu yıl trend olan ne varsa markanın ürün gamı arasında yer alıyor. Sanat Halı yeni sezon ürünlerinde geleneksel motiflerin zenginliğini, modern çizgilerin yeniliğiyle bir araya getiriyor.

Sanat Halı Dantel Desenli Halı Modelleri ve Sanat Halı Günce Koleksiyonu

Son dönemde genel olarak bütün markalar 2017 kalitelerinde salon halılarına ağırlık veriyorlar, bu durum gösteriyor ki son bir kaç yılda olduğu gibi önümüzde ki sezonda klasik desenli saçaklı salon halıları yine trend olacak.

Sanat Halı Günce Koleksiyonu ve Sanat Halı 2016-2017 Modellerinden Örnekler

 

Sanat Halı’nın Günce koleksiyonu da yine salonlara hitabeden bir kalite olarak dikkat çekerken, bu koleksiyonda dantel desenlerin ön plana çıktığı gözleniyor. Evinizin en değerli köşesi olan salonlarınızda zevkle sergilemek isteyeceğiniz bu desenler, şıklığı, kalitesi ve zamansız çizgileriyle Sanat Halı’nın klasikleri arasına girmeye aday.

Dolayısı ile salonunuz için bir halı arıyorsanız, Sanat Halı Günce koleksiyonu desenlerine mutlaka göz atmanızı öneririz. Çünkü burada salonlarınızın güzelliğine güzellik katacak şahane desenler var…

SANAT HALI GÜNCE KOLEKSİYONU DESENLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Sanat Halı Antre Koleksiyonu Sahneye Çıktı başlıklı makalemizde antre ve sanat halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Aldora Sıradışı TV-Duvar Ünitesi Tasarımları ile Dikkat Çekiyor

Aldora 2016-2017 TV-Duvar Ünitesi modelleri yenihalilar.com sayfalarına sıradışı tasarımları ile konuk oluyor. Yeni evlerine yepyeni mobilyalar ile girmek isteyen, mobilya olarak...

Kapat