Concepta Halı’dan 2016 Model Daphne Serisi

Evleriniz için en ideal halıları incelemeye, tüm halı markalarının son model halıları ile devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda uzun zamandır koleksiyonlarını merakla beklediğimiz Concepta Halı var. Concepta Halı’nın en yeni koleksiyonları arasında yer alan Daphne koleksiyonunu sizler için inceliyoruz.

Modern halı markaları arasında yer alan Concepta Halı vitrine yeni çıkardığı Daphne serisinde hem klasik motifleri, hem de modern desenleri bir araya getirmiş. Üstüne üstlük ortaya çıkan bu güzel desenlerin üzerinde öyle güzel soft renkler uygulamış ki görmelisiniz.

Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmıyor ve Concepta Halı daphne koleksiyonunun birbirinden güzel desenlerini hemen alt tarafta foto galerimizde beğeninize sunuyor, halı dekorasyonunuza başlaman önce bu halıları mutlaka görmenizi öneriyoruz…

CONCEPTA HALI 2016 MODELLERİ DAPHNE KOLEKSİYONU DESENLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Çok Dekoratif Patchwork Halı Modelleri (Concepta) başlıklı makalemizde en dekoratif halı modelleri, halı dekorasyon fikirleri ve patchwork halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • concepta daphne

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni Mondi Koltuk Takımlarından Eylül

Mondi 2016 yılına rakiplerine nazaran hızlı girdi. Bazı rakiplerine göre epeyce bir hızlı girdi :) Oturma gruplarında, yatak odalarında bir...

Kapat