Çini ve Seramik Desenli Halıları Gördünüz Mü ?

Halı dekorasyonunda farklı tasarımları, ilginç desenleri kullanmak isteyen yenihalılar.com takipçileri için farklı halı tasarımlarına göz atmaya devam ediyoruz. Değişik halı modelleri denincede akla gelen ilk marka Fantazi Halı oluyor tabii ki.

Sıradışı ve hayal gücü sınırlarını zorlayan desenleri halıya transfer ederek gönüllerde taht kuran Fantazi Halı bu defa Osmanlı’nın zarif Çini uygulamalarını ve seramik motiflerini halıya dökmüş ve inanın gerçekten de ortaya muhteşem bir iş çıkmış.

Şu sıralar halı dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız ve farklı tasarım halılarla zeminlerinizi süsleyerek komşularınızı kıskançlıktan çatlatmak istiyorsanız, foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz Fantazi Halı Çini ve seramik desenli halı modellerine göz atmanızı öneririz…

FANTAZİ HALI ÇİNİ ve SERAMİK DESENLİ HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Dantel ve Oya Desenli Halı Modelleri (Fantazi Halı) başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, dantel desenli halı ve değişik halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koyunlu’dan Çok Güzel Dört Mevsim Halı Modelleri 2016

Son zamanlarda insanların halı tercihleri çok değişir oldu, bunun nedeni gelişen teknolojilerin sunduğu imkanlar. Örneğin insanlar artık yazlık halı veya...

Kapat