Çilek’ten Osmanlı Tarzı Genç Odası Takımı

Dekorasyon ve mobilyada son 3-4 yıldır Osmanlı tarzı pek bir moda. Osmanlının bu konulardaki zarif zevkleri, kendine has figür ve motifleri modern dekorasyon uygulamaları içerisinde sıklıkla kullanılır oldu. Bu durumda son zamanların bize Osmanlı tarihini yeniden öğretmeye çalışan televizyon dizlerininde etkisi olmadı değil hani.

Osmanlı tarzı salon dekorasyonları, yatak odaları, Osmanlı motifli duvar kağıtları derken son olarak Osmanlı’nın etkileyici alaturka dekorasyonu genç odalarında da kendine yer buldu. Tabii ki Çilek Mobilya sayesinde, zira marka vitrine henüz çıkardığı Sultan genç odası takımında tema olarak Osmanlı tarzını ele almış. Her zaman olduğu gibi her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. Hatta tahtına ve şark köşesine kadar Osmanlı’ya dair ne varsa Sultan genç odası takımında bir araya getirmiş.

Bizler bu takıma bayıldık arkadaşlar, eğer aklınızdan şu sıralar kızınız için bir genç odası takımı almak geiyorsa ve sultanlara layık bir genç odası almak istiyorsanız foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz Çilek Mobilya Sultan genç odası takımına mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu oda için ödeyeceğiniz rakama gelecek olursak Sultan genç odası takımının çekirdek oda fiyatı şu an itibarı ile 7.197,00 TL olarak görünüyor, tercihlerinize göre bu rakam daha yüksek meblağlara ulaşabiliyor.

 

ÇİLEK MOBİLYA SULTAN GENÇ ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Newjoy En Yeni Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 çocuk odası modelleri, çocuk odası markaları ve newjoy çocuk odası fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dinarsu Halı Motta Koleksiyonu 2016

2016 Halı modelleri ve desenleri halı siteniz yenihalilar.com sayfalarında marka marka, model model, desen desen yer almaya devam ederken bu...

Kapat