Çilek Uçaklı Çocuk Odası Fiyatları Görselleri

Çilek Mobilya 2015 çocuk odası modelleri fiyatları çilek uçaklı çocuk odası çilek reklamındaki çocuk odası takımı…

Modern, yenilikçi ve tematik mobilya tasarımları ile genç ve çocukların gönüllerine taht kuran Çilek, pilot olma hayalleri kuran çocukların hayallerinden ilham alarak tasarladığı 2015 çocuk odası takımı First Class ile onları odalarından alıp, bulutların arasında bir maceraya çıkarıyor.

Uçak içerisinde bulunan kokpitten, özel okuma lambasına, deri koltuklardan yolcu battaniyesine kadar tüm  detayları düşünülerek tasarlanan First Class, odaları adeta bir uçağa çevirirken, çocuklara da, çalışma masasına oturduğunda bir pilot, yataktayken ise firstclass bir yolcu deneyimini yaşatıyor.

Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı İSMOB 2015’in, her yıl düzenli olarak yaptığı tasarım yarışmasında birinci olan First Class çocuk odasının fiyatına gelince, efendim foto galerimizde görselleini inceleyebileceğiniz ürünün çekirdek oda fiyatı 2.547,00 TL, bu rakam seçeneklerinize göre değişebiliyor…

ÇİLEK 2015 ÇOCUK ODASI TAKIMLARI MODELLERİ (FİRST CLASS)

 

Bir önceki yazımız olan Çilek Erkek Çocuk Odası Takımları 2015 başlıklı makalemizde 2015 çocuk odası takımları, çilek çocuk odası fiyatları ve en güzel çocuk odası modelleri görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • uçaklı yatak
  • uçaklı genç odası

Etiketler:

Çilek Uçaklı Çocuk Odası Fiyatları Görselleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koyu Tonlu Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonu renk önerileri en güzel banyo renk kombinasyonları banyo seramik renkleri örnekleri 2015 banyo trendleri... İster lüks, ister modern,...

Kapat