Çilek Arabalı Çocuk Odaları ve Fiyatları 2015

Çilek Champion Racer çocuk odası takımı çilek arabalı yataklı çocuk odası modelleri fiyatları görselleri…

Patronunun bir çocuk olduğundan şüphelendiğimiz Çilek çocukça hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor, First Class ve Football çocuk odalarının ardından bu durumun en önemli kanıtı ise Champion Racer çocuk odası takımı.

First Class’ta pilot olma hayalini kuran, Football’da ise bir gün yeşil sahaların yıldızı olmak isteyen çocukların hayallerini gerçekleştiren Çilek bu koleksiyonunda ise bir F1, Rally pilotu olma hayali ile yanıp tutuşan miniklerin odalarına Champion Racer ile giriyor.

Herşeyin yine en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Champion Racer çocuk odası takımında özellikle, babaları bile kıskandıracak olan arabalı karyola modelleri görülmeye değerken, diğer görselleri ile birlikte foto galerimizde beğeninize sunduğumuz takımın çekirdek oda fiyatı ise 4.488,00 TL

ÇİLEK CHAMPION RACER ÇOCUK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Çilek First Class Çocuk Odasına Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ !..

Çilek Football Çocuk Odasına Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin 2015 Genç ve Çocuk Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 çocuk odası takımları, modern genç odası takımları ve pierre cardin mobilya çocuk odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • Cocuk odasi cilek

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı 2015-2016 Modelleri Elysium

Pierre Cardin Halı 2015-2016 modelleri fiyatları görselleri piere cardin halı 2015 kataloğu yeni sezon pierre cardin halı desenleri resimleri... Arcadia,...

Kapat