Birbirinden Güzel Gömme Vestiyer Tasarımları

En yeni ev dekorasyon trendlerini sizler için incelemeye devam ederken bu sayfamızda ev giriş dekorasyonumuzu yakından ilgilendiren vestiyer modellerini masaya yatırıyoruz. Sıfır evlerde ev ile birlikte sunulan bu tarz mobilyaları, eskiden bir çok zahmete katlanarak kendimiz yaptırıyorduk.

Evin giriş argümanları arasında olmazsa olmazlar arasında yer alan bu mobilyalar, sonradan eklendiklerinde değil, gömme olarak yerleştirildiklerinde hem alan açısından yer kazandırıyorlar, hemde görsel anlamda daha bir şık duruyorlar. Bu bağlamda eski evilerini dekore eden yenihalılar.com takipçileri için mümkün olduğunca gömme vestiyerlere yönelmelerini öneriyoruz.

Sıfır ve modern evlere göre bu durumun en önemli avantajı ise vesityerinizi kullanımınıza göre istediğiniz gibi tasarlamak olacaktır ki bu konuda sizlere ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz bir kaç görseli foto galerimizde beğenilerinize sunuyoruz. Buradaki görseller yeni vestiyeriniz konusunda sizlere ışık tutacaktır…

2016 GÖMME VESTİYER MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kahverengi Koltuk Takımları İçin En Uygun Halılar başlıklı makalemizde halı mobilya uyumu, kahverengi koltuk takımları için en güzel halı desenleri ve kahverengi koltuk takımlarına yakışan halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • gömme vestiyer modelleri 2016

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı En Yeni Desenleri Tibet Serisi

2016 yılında vitrine çıkan en yeni halı modelleri ve desenleri sizler için yenihalilar.com sayfalarında yer almaya devam ediyor arkadaşlar. Dolayısı...

Kapat