Birbirinden Güzel Desenleri ile Merinos Halı Urla Koleksiyonu

Merinos Halı 2016-2017 modelleri bir bir yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hatırlarsanız yakın bir zaman önce vitrinlere yeni yeni çıkmaya başlayan Merinos yeni sezon halı modellerinden Resital koleksiyonunu masaya yatırmış, sizler için tüm detayları ile bu koleksiyonu incelemiştik arkadaşlar. Genel anlamda salonlara hitabeden Resital koleksiyonunun salon için halı aramakta olan takipçilerimizin mutlaka görmelerini tavsiye ederiz, zira bu koleksiyonda nefes kesen motifler var. Bu sayfamızda ise bir başka yeni Merinos Halı koleksiyonunu konuk olarak alıyor, yine salonlar için muhteşem desenlere sahip Urla koleksiyonunu sizler için inceliyoruz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Merinos Halı son dönem koleksiyonlarında salonlara ayrı bir ihtimam gösteriyor. Tıpkı Resital koleksiyonunda olduğu gibi Urla koleksiyonunda da salonlar için görülmeye değer ve hemen hemen hiç bir markada rastlayamayacağınız tarzda halılar mevcut.

En Güzüel Salon Halıları Merinos Salon Halı Modelleri Urla Koleksiyonu

16 farklı renk ve desenden meydana gelen Urla koleksiyonu içerisinde özellikle dantel desenlere sahip bir kaç model var ki salon dekorasyonlarınız da inanılmaz bir değişikliğe, hareketliliğe yol açacağını düşünüyoruz. Klasik-avangard tarzlara yakın bu halıların yanında modern desenlerden hoşlananlar da unutulmamış ve yepyeni motifler Urla koleksiyonuna entegre edilmiş. Dolayısı ile bir anlamda koleksiyonun hem modern, hem de klasik motiflerden oluşan karma bir koleksiyon olduğunu söyleyebiliriz.

Merinos Salon Halı Modelleri ve Merinos Halı Urla Koleksiyonu

Genel olarak koleksiyonu bu şekilde tarif edebiliriz, ancak görsel olarak desenleri incelemenizin cümlelerden daha faydalı olacağını düşündüğümüzden Urla koleksiyonun desenlerini bir araya getirdiğimiz bir foto galeriyi hemen alt tarafta beğenilerinize sunuyoruz.

Merinos En Güzel Halı Desenleri ve 2017 Merinos Halı Modelleri Urla Serisi

Burada ki foto galerimizi inceleyerek desenlere daha yakından göz atabilir, bu güzel koleksiyon içerisinden salonlarınız, oturma odalarınız ve hatta mutfaklarınız için en güzel halı desenlerini bir arada bulabilirsiniz…

MERİNOS HALI URLA KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Merinos Halı'dan Salonlarınıza Şık Bir Resital başlıklı makalemizde halı, merinos ve resital hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Birbirinden Güzel Desenleri ile Merinos Halı Urla Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
TV8 Güle Güle Oturun Selim Yuhay…

Evim Şahane Güle Güle Oturun TV8 Selim Yuhay... Bu kadar açıklayıcı başlık dekorasyon hastalarının dikkatini çekmiştir herhalde. Bu başlığın açıklamasına...

Kapat