“Bir Renk Binbir Ton” Royal Halı Seraser

Royal halı modelleri resimleri fiyatları farklı halı tasarımları renkli halı modelleri en güzel halılar modern halı modelleri…

Sigortalı Halı gibi farklı bir uygulamaya imza atarak zirve yolunda büyük bir adım atan Royal Halı 2014 yılına Meva ve Nelumbo gibi iki muhteşem koleksiyon ile merhaba dedi. Daha önceki yenihalılar.com sayfalarında hayranlıkla incelediğimiz bu işki koleksiyon 2014 yılında çok konuşulacak gibi görünürken, Royal ‘in 2013 yılında müşterilerinin beğenisine sunduğu Sereser serisi ‘de 2014 yılında en çok tercih edilen halılar arasındaki yerini koruyacağı düşünülüyor.

Farklı ve modern desenlerden meydana gelen Seraser koleksiyonu, Royal Halı tarafından “Bir Renk Binbir Ton” sloganı ile müşterilerinin beğenisine sunulurken, tek rengin farklı tonlarıyla oldukça şık kontrastlar yaratıyor.

Bir önceki yazımız olan Royal'den çok şık Rumba koleksiyonu başlıklı makalemizde royal halı ve salon halısı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • royal halı seraser

Etiketler:

“Bir Renk Binbir Ton” Royal Halı Seraser Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kaşmir’den Simli Halı Sevenlere

Kaşmir Halı modelleri fiyatları resimleri simli halı modelleri simli shaggy halı çeşitleri en güzel shaggy halı modelleri...

Kapat